Vestel led tv sorunu

mgn1905

Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar iyi forumlar.Bu televizyonun kumandasında bir problem yok televizyonu açıp kapatma ve ses tuşları aktif.Kumanda da herhangi bir sorun yok.Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir?Yardım lütfen

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-03-24 at 19.46.33.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-24 at 19.46.33.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 8
Sorunu tam olarak anlayamadım açma kapama tuşları aktif derken devamlı basılımı kalmış.

Kumandam sağlam ve sağlam olduğuna eminim.Kumanda ile televizyona komut verdiğimde sadece açma kapama tuşu ve ses tuşları çalışıyor.Kumandanın diğer tuşları çalışmıyor.

Hocam kumandada bir problem yok.Başka bir kumanda ile denediğimde de aynı sorunla karşılaşıyorum.

Kumanda ile tv arası haberleşme, protokol arızası var, ilginç.

Bios da firmware bozulması var. Flash a yeniden yazılım atılması gerekecek.

Evet orijinal kumanda.Başka bir kumanda ile denediğimde de aynı problem.Ve kumandaların çalıştığına eminim.

Tamam anladım çalışsaydı usb ile yazılım yükletecektim. Neyse orjinal kumandasını müşterimi verdi sana eğer öyle ise HI LEVEL tv kumandası vermiş olabilirler. Sorun yine kumanda diye duruyor. Yan sanayi kumandalarında sorun var zaten uyumlu olanı bulman lazım kumanda seçiyor.

Evet müşteriden aldığım kumanda.Kendisi de teyitledi orijinal kumanda olduğunu ve orijinal olduğu anlaşılıyor.

Geri
Yukarı