Yardımlaşma ve Tanışma Adına Basit Devreler Paylaşımı

bilgin. 055

Moderator
Merhaba; Ben Emre Bilgin;

burada yeniyim ve sizleri tanımak istiyorum. Burayı yeni keşfettim fakat benim için çook geç bir keşif oldu. Forum içine baktığım zaman mesajlar, geri dönüşler, yardımlaşmalar biraz seyrek gibi yada bana öyle geldi bilmiyorum.

Bu başlığı ve bu konuyu açma sebebim ise başlıktan anlaşılacağı üzere, hem forum da kimler ne kadar etkin bunu bilmek ve görmek, hemde birbirimize basit yapılabilecek devreleri birbirimize paylaşıp forumun da biraz daha etkileşim sağlamasına yardımcı olmak.

Dediğim gibi burada yeni olduğum için pek fazla forum kurallarını vs. Bilmiyorum bundan sebep de konuyu gereksiz ve boş olarak görürseniz admin veya yönetici tarafından silinebilir.

Kısa ve öz olarak da kendimi tanıtmak gerekirse; yaşım 30,bir yetkili serviste elektrik teknisyeniyim. Küçüklük beri hep elektrik işlerine vs merakım vardı önce otomotiv derken kendimi birçok yönde geliştirdim. Fazla uzun değil ama seyrek aralıklar da tam olarak ince elektronik işlerine girdim. Pcb yapımı, devre şema kurma, devre dizilim vs. Fakat hala birçok eksikliklerin var. O yüzden sizlerle tanışıp birbirimize fikir alışverişinde bulunup değerli güzel devre lerinizi bu başlıktan altında paylaşıp bana da bir nebze olsun destek olmuş olursunuz...

Bu konu altında cevap veren, bu yazıyı okuma tenezzül ün de bulunan herkese teşekkür ederim. Sağlıcakla...

Merhaba Emre,
Öncelikle şunu bildirmek isterim ki foruma genelde bende başka çalışan paylaşım yapan yok ara ara paylaşım yapan bir kaç arkadaşımız daha mevcuttur. Doğal olarak sorulan sorulara hemen cevap vermemiz işlerimizden dolayı mümkün olmamaktadır. Paylaşımda bulunmak isteyen tüm arkadaşlarımızı foruma bekliyoruz ama genelde işlerine yarayan bilgileri dosyaları alıp gidenler forumu daha aktif kullanmaktadırlar.
Foruma hoş geldiniz diyerek durumu bu şekilde özetlemek istedim

Merhaba Emre,
Foruma hoş geldiniz. Paylaşımlarınızın devamı ve dosya ekleme yazılarınızı düzenleme yapabilmeniz için yetkilerinizde biraz değişiklik yaptık. Bazı farklı sorunlar yaşarsanız bizlere ulaşın sorunlarınız düzeltelim veya çözelim.

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Elimden geldiği kadar foruma hakim olmaya çalışacağım yani bilgimin yettiği yere kadar. Sadece bu foruma alışmam biraz zaman alacak onuda kısa zamanda hallederim. Tekrardan teşekkür ederim... @uydudoktoru @guclusat

Geri
Yukarı