wodex wx1010İ USB Yükleyici Ve Editörleri

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör

Taplin ve wodex erom yükleyici program EROMUPGRADE(29E)

• wodex wx1010İ USB Softcam Hazırlama Programı bu program ile softcam dosyalarınızı yada ınternetten indirdiğiniz softcam dosyalarınızı patch ye dönüştürebilirsiniz yada kendi patch dosyanızı hazırlayabilirsiniz
Ali Chipset 3329 E cihazların kanal editörü olup portable olarak hazırladım klasör içerinden değilde sadece tek bir ikona maus ile dokunarak çalışabilecek

Usb Serisi Yükleyici Program ekte sunuyorum klasör içerisinden çıkarıp tek dosya haline hemde türkçe olarak yaptık
Resimde kırmızı ile yazdığım işlemleri bu yükleyici ile yapabilirsiniz

defaultdb : kanal listesi yüklemek için kullanılır fakat bu kusumdan yüklenen kanal listesinin uzantisi .ddf olup fabrika ayarlarına dönmeden kullanılamaz ve fabrika ayarlarına dönünce kullanılır yenisi yüklenmeden de silinmez ne kadar fabrika ayarlarına dönerseniz dönün

userdb : asıl kanal listesini,n yüklendiği yer olup fabrika ayarlarına dönünce silinir fakat yüklenince hemen kullanabilirsiniz

DRV to TS convert programı ile kayıt yaptıgınız videoları pc den izlemek için dönüşüm yapan bir programdır programın önemli yerlerini türkçeleştirdim

Son düzenleme:
Geri
Yukarı