Wodex Taplin Ve Digibox Ali Chip 3329B1 Cihazlar için Card Share Yazılımı

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Wodex Taplin Ve Digibox Ali Chip 3329B1 Cihazlar için Card Share Yazılımı

Yazılım truman yazılımı olup test edilmiştir ister wsp programı ister Tm share ile de kullanabilirsiniz card share özelliğini aktif etmek için herhangi bir kanal üzerinde iken 9339 tuşlayıp card share menüzünden size lazım olacak seçeneği işaretleyiniz

wodexshare1.jpg

wodexshare2.jpg

cihazı kumanda ile kapatırsanız ancak cihazın ön panelındeki power on off ıle çalısır fabrika ayarlarına döndükten sonra sinyal almıyorsa lnb gücünü kapalı yaparsanız sinyal gelecektir

Türsat Hotbirt Ayarlı fakat sıralı değildir arkadaşlar gerekli dosyalar ekte sunulmuştur sorusu olanlar bu başlık altından paylaşabilirler

Eklentiler

• cardshare.rar
    971,1 KB · Görüntüleme: 144
  • Süper_Yükleyici.rar
    144,2 KB · Görüntüleme: 103
  • wsp_0.9.6.rar
    304,2 KB · Görüntüleme: 93
  • ShareMax5.7.zip
    1,9 MB · Görüntüleme: 118
güclüsat card share yazılımını biraz açıklar mısınız kanalların açılması için bu yazılımı wodex 1000fta ya yükleyip dediklerini yapmak yeterli mi başka özellik lazım mı 3. çanak internet gibi.

Wodex Taplin Ve Digibox Ali Chip 3329B1 Cihazlar için Card Share Yazılımı bu wodex fta 1ooo modellerinde kullana bilecekmiyiz kullanamayacaksak hangi cihazlarda bu sistem çalışır birazdaha detay verirseniz sevinirim. teşekkürler

ersin

güclüsat card share yazılımını biraz açıklar mısınız kanalların açılması için bu yazılımı wodex 1000fta ya yükleyip dediklerini yapmak yeterli mi başka özellik lazım mı 3. çanak internet gibi.

newcamd server alınıp rs232 üzerinden server hangi kanalları açtırıyorsa izleme imkanı sağlatır 3.bir anten ıle ılişkisi yoktur

Wodex Taplin Ve Digibox Ali Chip 3329B1 Cihazlar için Card Share Yazılımı bu wodex fta 1ooo modellerinde kullana bilecekmiyiz kullanamayacaksak hangi cihazlarda bu sistem çalışır birazdaha detay verirseniz sevinirim. teşekkürler

ersin

yukardaki yazılım taplin 9000fta-wodex wx1000fta - digibox 70400Fta Cihazlar için uygulanır hem internet hemde bilgisayar gereklidir

3329b1 için cardshare yapmak için newcamd desteğini nerden edineceğiz. siz verecekmisiniz.

Herhangi Bir yerden alabilirsiniz biz şu anda vermıyoruz bu konuda bir çalışma yapalım dedik fakat gerekli desteği görmedi ilerde belki duruma göre yapabiliriz

güçlüsat kardeş ben bu yazılımı wodex wx1000fta yükledim fakat bi türlü çalıştıramadım yukarıdaki resimdekileri uyguladım fakat çalışmadı pc leptop usb com port dönüştürücü kullandım cihaza taktım iki programıda denedim olmadı sorun nedendir acaba ayno usb com port dönüştürücü ile yazılım atıyom ama share olmadı yardım edermisiniz

Son düzenleme:
ayarlarda bir hata yapmış olabilirsiniz yaptıgınız ayarların bir resmını gonderebilirmisiniz yada wsp ile nasıl ayar yaptınız yazarmısınız

güçlüsat kardeş ben bu yazılımı wodex wx1000fta yükledim fakat bi türlü çalıştıramadım yukarıdaki resimdekileri uyguladım fakat çalışmadı pc leptop usb com port dönüştürücü kullandım cihaza taktım iki programıda denedim olmadı sorun nedendir acaba ayno usb com port dönüştürücü ile yazılım atıyom ama share olmadı yardım edermisiniz

güçlüsat kardeş şu yazıma bi cevap verebilirmisin

1. mesajdaki yazılımı yüklediyseniz herhangi bir kanaldayken 9339 tuşla cıkan menüden 1. mesajda anlatılanları yapınız açması gereken kanal üzerine geliniz ve wspden ferguson seçerek deneyiniz

tşk usta bilgi için bide yeni çıkan yazılımlarda bu share yazılımı gidiyo buna bi çare yokmu share yazılımı gitmese

bu yazılımı sadece share ıcın kullanabılırsınız yeni yazılımlar orjinal olup share desteği yoktur

Geri
Yukarı