uydudan guncelleme yeni gelen kanalları ve gelişmeleri burdan verelim

Normaldir arkadaşım bazen hemen hemen hepside açıyor yapacak bir şey yok server bu olacak artık zaten 21.6 kapattılar 53 kaldı artık ne kadar kanal izlesek kardır

anlamadığım şudur,1yıldır kullanıyorum bu cihazı,aldığımdan beri bahsettiğim paketteki kanallar dışında,escales kanalını hic izleyemedim.belgesel hastasıyım şimdi türkce dil seceneğide var,53 de gidene kadar seyretseydim.paylaşım icin teşekkür ederim.kolay gelsin.

şu an ,escales ve encyopedia kanallarıda animaux ve ab motors gibi açık emeği geçenlere sonsuz saygılar

şu an ,escales ve encyopedia kanallarıda animaux ve ab motors gibi açık emeği geçenlere sonsuz saygılar
cihazının markası ne arkadaşım?taplin td-18000 escales ve encopedia kanallarını acmıyor,diğer uydular 19ve16,da hicbir kanal acmıyor.bu farklılık markadan mı acaba?

2 kart farklı olabilir piyasada değişik versiyonlar var ve 53 olsa bile 53 de farklı serverler de mevcuttur yazılımlar 2 boarda kodlu geliyor bu kodla bir ilgiside mevcuttur yanı cihazında ne varsa onu izlersiniz taplin serisi cihazlar server desteği yok kullanmış oldugunuz 53 derece zaten taplin için uzun zaman gitmeyecektir

bu cihazlar 4 senesini hizmet olarak sunuyor bir sistemin 4yıl gitmesi normalde zor bir olaydır artık gittiği kadar izleyeceksiniz yada yeni versiyon ıkıncı board satın alacaksınız

Geri
Yukarı