Taplin Twin - Digibox Twin - Baff Twin Ve Dİğer Uydudan Share Cihazların Ve Çözümleri Yazılımları Bu

Fullbox KULLANICILARI İÇİN

Taplin,Digibox-Baff-yumatu.iQ.plus.Twinlerde.çalışan.yazılım yazılımı makine olmadığından test edemedim eden arkadaşlar foruma yazabilirler bu yazılım fullbox share cihazi içindir dşardan takılıyor ve ek bir aparattır.

Eklentiler

• Digibox-Baff-yumatu.iQ.plus.Twinlerde.çalışan.yazılım.rar
    827,4 KB · Görüntüleme: 24
arkadaşlar bana irdeto bölümü aktif olan 19.2 derecedeki canal/l paketini izleyebilceğim ve hemde 53 dereceden paylaşım alabilceğim bi yazılım var sa linkini veya buaya koyarsanız sevinirim

Sayın guclusat, (Ve Bilgi sahipleri) Cihaz:DIGIBOX X5400Plus Twin.Bu cihazla ilgili bir kaç sorum olacak.Bu cihaz bugün itibarı ile paylaşım veriyormu? Veriyorsa hangi uydudan? 2.Bordun(dongle) yazılımı ve loaderi.Nasıl atılacağı hakkında bilgilendirme lufunda bulunursanız, müteşekkir kalırım.Bir müşteri getirdi.Yarın ilgilenmem gerekiyor.Cihaz hakkında müşteriye bilgi vereceğim. Saygılar...

Sayın guclusat, (Ve Bilgi sahipleri) Cihaz:DIGIBOX X5400Plus Twin.Bu cihazla ilgili bir kaç sorum olacak.Bu cihaz bugün itibarı ile paylaşım veriyormu? Veriyorsa hangi uydudan? 2.Bordun(dongle) yazılımı ve loaderi.Nasıl atılacağı hakkında bilgilendirme lufunda bulunursanız, müteşekkir kalırım.Bir müşteri getirdi.Yarın ilgilenmem gerekiyor.Cihaz hakkında müşteriye bilgi vereceğim. Saygılar...

5400 plus cihaz 53 derece yazılımı birinci mesajda var twin kısmana yazılımı yüklemeniz gerekiyor gerekli açıklamalar ve yazılım yükleme ile ilgili resimde var.twin boarda yazılım yüklemek için bir kablo gösterdim en basit ve kolay yükleme şeklidir.kanallara gelince fazla bir kanal sayısı kalmadı sistem artık bir kaç ay içinde bitecek dolayısı ile verim su anda iyi değil ve bazen serverde çalışmama sorunu bile olabiliryor müşterilerinizi bu doğrultuda bilgi veriniz.eğer yinede ben izlemek istiyorum diyorsa fullbox twin satın alabilirler.

sayın güçlüsat benim taplin 18000fta cihazıma kimse yazılım yüklemiyor sizden yazılımı buldum pc ye yükledim fakat sizin yukarıda izahını yaptığınız şekilde yapamadım daha doğrusu kabloları nereye lehimleyeceğimi bilemedim sizden ricam tedaylı bir resimle yapacağımız işlemi göstermeniz şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Sayin Hocam, WOcalistimDEX wx 1000 kilitlendi ekranda o isareti vardi acmaya calistim 6:6 isareti cikti yine acilmiyor ve kirmizi lamba anip sönüyor.
yardimci olacak kimseye Tsk.
COMAG SL 35 ayni hastalik var.

1000fta plus cihazlarda erom yükleyici ile yazılım yüklerseniz sorununuz düzelecektir cihazın modeli tam olarak nerdir plus serisimi yoksa ali chipset 3329B1 fta serisimi

yazılım multibox 5000 uyarmı lutfen

---------- Sonra gönderilen Saat 22:23 ---------- İlk önce gönderilen Saat 08:33 ----------

multibox yazılımı

selam arkadaşlar bol kazanclar.53,de problemmi var?paylaşım cok kısa gelip uzun süre meydanda yok.diğer kullanıcı arkadaşlarda aynı sorunu paylaşıyormu?

Sayın guclusat ustat açıklayıcı bilgileriniz için çok teşekkür ederim benim sorum dıgıbox 89000 usb uydu alıcım var malum thor uydusu nagra 3 e geçti herhalde artık dıgı keyler kırılamaz ; dıgı tv yerine bulsatcom hellassat uydusuna geçiyorlarmış bizm cihazımız irdeto 2 yi destekliyormu ? birde ben tazılı hiç yüklemedim yazılım yüklemeyi kendimiz yapabilirmiyiz cevabınız için teşekkür ederim.

Sayın guclusat ustat açıklayıcı bilgileriniz için çok teşekkür ederim benim sorum dıgıbox 89000 usb uydu alıcım var malum thor uydusu nagra 3 e geçti herhalde artık dıgı keyler kırılamaz ; dıgı tv yerine bulsatcom hellassat uydusuna geçiyorlarmış bizm cihazımız irdeto 2 yi destekliyormu ? birde ben tazılı hiç yüklemedim yazılım yüklemeyi kendimiz yapabilirmiyiz cevabınız için teşekkür ederim.

http://www.uydudoktoru.com/prozeg-p...via2-6-platform2-10-08-2010-usb-yazilimi.html

http://www.uydudoktoru.com/prozeg-p...cel-absat-hellasat-yazilimi-23-08-2010-a.html

burda iki değişik yazılım var istediğini yükleyebilirsiniz

elime digisat 84500 cihaz geçti şu an sanırım 53 ereceden twin çalışmakta ,
yukarıda sorunlar olduğunu okudum şu an ne durumda kullanan arkadaşlar yazabilirlerse sevinirim,
ne ben uğraşayım ne de müşterim ümitlensin :)
en önemlisi yaptın bunu çalışmıyo demesin bana :)

Geri
Yukarı