taplin tvbox

serhat999

Tanınmış Üye
Kayıtlı Üye
ıyı aksamlar taplin tvbox uydu uzerınden guncelleme nasıl yapılıyor hangı frakanstan kolay gelsın sagılar

menüde bulunan uydudan güncelleme sistemi şu anda aktif değildir yazılımları forumdan indirip usb bellek ile yükleyebilirsiniz

gunaydı hocam forumda gozgecırdım bulamadım taplın tvboxla ılgılı yazılım kolay gelsın sagılar

ustam taplin tvbox ile aynı olan cihazlarda emu olarak (biss -cw sirius malum kanalları açmakta) 14.02.2011 tarihli yazılım ile sistem bilgilerine kadar aynı (yazılımı tv box yükledim kanallarda sinyal yok emu eklendi cw - biss fakat yayın alamadım ) açılış resmi farklı geri kalan herşey tamamen aynı kumandalara kadar aynı.

yazılımı tvbox uyarlıyabilirmisiniz.

Son düzenleme:
denemek lazım en kısa sürede zannedersen sorunları çözülür biraz daha sabretmek lazım şirket başka bir mekana taşındı sıkıntı bu taşınmadan kaynaklanmaktadır

denemek lazım en kısa sürede zannedersen sorunları çözülür biraz daha sabretmek lazım şirket başka bir mekana taşındı sıkıntı bu taşınmadan kaynaklanmaktadır

abi iki cihaz'da elimde mevcut , ikiside aynı makina tvbox yazılım olarak sorunlu gördüm diger cihaz tüm foksiyonları oturmuş durumdadır sadece yayınlarda sinyal alamadım. yazılımı vereyim bir inceleyin

cihazların işlemcilerine kadar aynı ali 3329d işlemci var flaş rem aynı

tüner farklı sorun burdan kaynaklanmakta demekki.

Eklentiler

• biss_crypto.rar
    1,9 MB · Görüntüleme: 22
cihazın mevcut resmini ekleyebilirmisiniz tuneri bir görelim daha sağlıklı olacaktır

arkadaşlar ntvspor u açmıyor bu cihaz nasıl açacağız .yarın cumartesi şifreye girer deneyeceğimiz yazılım varsa verebilirmisiniz

Geri
Yukarı