taplin td 18000 fta

tamer46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Elimde olan bu cihaza son yazılımı atıp maçları izlemek istiyorum bana hangi yazlımı atmam gerektiğini ve softam varsa bilgi verirseniz memnun olurum

arkadaşım formda bulunan ıbm bölümüne girip softcam dosyası indirip yükleyebilirsin kolay gelsin
Elimde olan bu cihaza son yazılımı atıp maçları izlemek istiyorum bana hangi yazlımı atmam gerektiğini ve softam varsa bilgi verirseniz memnun olurum

Eklentiler

• softcam_TaplinIBM_03.02.2010.zip
    18,8 KB · Görüntüleme: 189
bu softcamı hangi programla atıyorsunuz, bir de bana kanalları sıralanmış taplin td-18000 fta uydu için kanal listesi lazım turksat ve hotbird için, sizin kullandığınız da olur. yardımcı olursanız çok sevinirim, bu işlerde biraz yeniyim. yazılım atmayı öğrendim ama hangisi ne işe yarar tam netleşmedi kafamda. en son attığım .bin uzantılı dosyada kanallar sıralıydı ama uydu sinyali kaybolmuştu. fabrika ayarlarına döndüm, hiç kanal kalmadı.

.key uzantılı dosyalarda da bir tane atmak yeterli mi yoksa birden fazla key dosyası atılabiliyor mu?

key uzantıları da taplin yazılım yükleme programından mı atılıyor?

cevaplarınız için çok teşekkürler..

bu softcamı hangi programla atıyorsunuz, bir de bana kanalları sıralanmış taplin td-18000 fta uydu için kanal listesi lazım turksat ve hotbird için, sizin kullandığınız da olur. yardımcı olursanız çok sevinirim, bu işlerde biraz yeniyim. yazılım atmayı öğrendim ama hangisi ne işe yarar tam netleşmedi kafamda. en son attığım .bin uzantılı dosyada kanallar sıralıydı ama uydu sinyali kaybolmuştu. fabrika ayarlarına döndüm, hiç kanal kalmadı.

.key uzantılı dosyalarda da bir tane atmak yeterli mi yoksa birden fazla key dosyası atılabiliyor mu?

key uzantıları da taplin yazılım yükleme programından mı atılıyor?
cevaplarınız için çok teşekkürler..

http://www.uydudoktoru.com/taplin-i...key-yukleme-islemi-nasil-yapilir-videolu.html

yukardaki lnkte key editörünü nasıl kullanacağınız videolu olrak anlatılmıştır. Key editörünüde aşağıdaki lintten alabilirsiniz

http://www.uydudoktoru.com/taplin-ibm-serisi/22-taplin-ibm-serisi-yukleyici-ve-editorleri.html

key açıklaması için çok teşekkürler key olayı tamam ama .bin uzantılı dosya ne işe yarıyor? bir tanesini yükledim cihaza, kanal sıralaması ama görüntü gitti. şimdi tekrar taratmak zorunda kalacağım sanırım. .bin uzantılı dosyalar, sadece yazılım versyonu mu güncelliyor menu özellikler vs gibi,

yoksa kanal sıralaması mı yapıyor? trt 1 - trt 2 falan filan vs vs gibi..? bu cihaza en güncel .bin uzantılı dosyayı nereden indirebilirim? yardımcı olursanız bunun içinde çok sevineceğim.

Şimdiden çok teşekkürler..

güncel bir yazılımı yok cihazınıza sorun çıkmadığı sürece yazılım yüklemenize gerek yoktur.kanal listesi forumda mevcuttur.yazılım yüklediğiniz program ile yüklenir ve türkçe olduğu için kanal listesi nerden yükleneceği loader üzerinde yazılıdır.cihazınızla ilgili bilgileri Taplin Ibm Serisi linkinden alabilirsiniz

Geri
Yukarı