Taplin IBM Serisi Twin Yazılımları (Uydudan Share)

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin IBM Serisi Twin Yazılımları (Uydudan Share)

twin kartlarının ve rex cihazlarının ıbm makineler ile çalışabilmesi için gerekli olan yazılımlardır

Eklentiler

• 6600_CI_RE.zip
    1.021,4 KB · Görüntüleme: 73
  • 9000_19000_CI_RE.zip
    1.022,8 KB · Görüntüleme: 95
  • 8000_18000_FTA_RE.zip
    983,8 KB · Görüntüleme: 311
21.5 derece şuan için geçerli keyler nedir:?

21.5 derece'nin şuan için geçerli keyleri nedir digibox 5400 ler için yardım pls lütfen ::( :( :( :( :(

Elimde taplin 15000 twin var. Bayadan beri kullanmıyorum. 53 dereceden yayınları alabiliyormsum galiba ama bunun için yazılım atmam gerekmiş. yardımcı olurmsunuz?

arkadaşlar ben 2 yıl önce aldım td 18000 plus'ı ama hiç yazılım atmadım şu an için geçerli key nedir 21.6 için cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

53 derece antenını cevir ve twin karta 1 mesajdaki yazılımlardan 194 olanı yükle

iyi geceler konusunda uzman arkadaşlar,td18000 53,den hortbirt uydusundan jsc +1,2,3,4 sport kanallarını ve nilesat uydusundaki jsc5,6,7,8...kanallarını neden acmıyor?yapmam gereken birşey varmı?saygılar.

mrb arkadaşlar,53,den alınan kanallarda problemmi var?2gündür hicbir kanalı acmıyor.cihaz taplin18000.sevgiler.

teşekkürler test,yazılım yüklemeyi bilmiyorum ama yeteneğim vardır.leptoptan cihazıma yazılım atmam mümkünmü?mümkünse neler gerekli?saygılar.

arkadaşlar bende digibox 84500 twin var son yazılımı yükledim fakat açılmadı kanallar yazılımıda doğru yükledim 53 derecen alıyordum sıkıntı nerde olabilir yardımlarınızı bekliyorum tşkler şimdiden

ben elektronikçiyim ve bu cihazlardan epey sattım şimdi müşteri yazılım atmam için bana getirdiler 53 dereceki yayınlarda problemmi var yoksa yazılımmı açmıyor diğer ayarlara gelip 4 tane 8 de yaptım kırmızı modla açık işaretide var yazılımıda aldı cihaz sorun nerde olabilir çanakta düzgün yardımlarınızı bekliyorum

ben elektronikçiyim ve bu cihazlardan epey sattım şimdi müşteri yazılım atmam için bana getirdiler 53 dereceki yayınlarda problemmi var yoksa yazılımmı açmıyor diğer ayarlara gelip 4 tane 8 de yaptım kırmızı modla açık işaretide var yazılımıda aldı cihaz sorun nerde olabilir çanakta düzgün yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşım yaklaşık 1 hafta kadar önce yazılım değişti
yeni yazılım sitede mevcut indirip yüklersen düzelecektir

slm arkadaşlar,taplinin yazılımını indirdim ama acmıyor arşiv hasarlı yazıyor yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

Geri
Yukarı