Taplin 8100-8800ci-9900cxci-skywalker Güncel Yazılımları

güçlüsat ve twinci ustalarım verdiğiniz yazılımları yükledim oldu sağolun fakat ufak sorun var kanal geçişlerinde bazen kanalın sesi geliyor görüntü yok ileri geri yapınca normale geliyor birde ben bunu fabrika resette fabrika ayarlarına dönmem gerekiyormu bir sorunda bu yazılımda trt ve ntv spor tnt nin keyleri varmı yoksa ellemi girecez keyleri varsa bana verirseniz sevinirim şimdiden tşkler

güçlüsat ustam sizin verdiğiniz metadream1930 onu yükledim trt açmadı henüz diğerleride bilmiyorum sadece bir key var hepsine oluyormu bilmem tşk

1930 yazılımını hex editörü ile inceledim

1930 yazılımını hex editörü ile inceledim

yazılım içeriğinde ntv spor ve Trt 1 ekli görünüyor fakat yazılımı yükledikten sonra keyreset yapıp keylerin var olup olmadığını cihaz üzerinden kontrol ediniz Trt 1 şifrelerinde bakılınca resimde hex editöründe görüldüğü gibi key 000000000 yazılmıs olabilir bu durumda kumandadan keyi 10000000 şeklinde değiştiriniz

Birde kurtarma yazılımlarını deneyebilirsiniz kurtarma yazılımlarında yukardaki keyler girilidir tv8 olarak fakat bu cihazlarda kanal ismi önemli değil sadece key ve ident doğru olması gerekmektedir kanal1 zamanında yapılan yazılımlar ile tv8 zamanında yapılan yazılımlar ayndıır herhangi bir değişiklik yapılmadı dolayısıyla trt1 kurtarma yazılımlarında çalısabılır demek oluyor ama key reset yapmayı unutmayınız

kurtarma yazılımları için aşağıdaki linke tıklayınız

http://www.uydudoktoru.com/taplin-8...-9900cxci-skywalker-kurtarma-yazilimlari.html

Eklentiler

• metawarekey 1.rar
    65,4 KB · Görüntüleme: 49
  • metawarekey 1.jpg
    metawarekey 1.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 65
  • Metadream 1.9.30 by dreamer1983_2009-10-04.rar
    703,7 KB · Görüntüleme: 97
key menüsüne girince menü altında renklere bak arkadasım tam aklımda degıl ya mavi yada kırmızı olacak

merhaba güçlüsat. cumartesi akşamı 1930 yazılımını yükledim kurtarma yazılımını yükledim yok yine çözmedi ntv sporu sü işe bir el atsan müşterilerle sıkıntı yaşıyoruz saygılır

evet ustam bende aynı yazılımları yükledim malesef göstermedi hem trt 1 ve 3de hemde ntvde şifre varken görüntü yoktu tşkler

usta bize güncel biss keyleri tam olarak verseniz bizde elle girerek denesek olurmu bilmem sadece türksatın sizin dediğiniz gibide resetliyoruz yine olmuyor reset tuşu mavi şifreleri girerken o kanal üzerinemi gelerek girecez şifreleri şimdiden tşkler

Teşekkür ederim, thor uydusunda nagra ile şifrelenmiş kanalları açabilirmiyim bu yazılım ile acaba.

Geri
Yukarı