taplin 18000 twn güncel keyler

digitunsat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
güçlüsat ustam taplin 18000 twn güncel keyleri nerden alabilirim
ustam sirrus açan ve thor keyler lazım cook t.ş

güçlüsat ustam taplin 18000 twn güncel keyleri nerden alabilirim
ustam sirrus açan ve thor keyler lazım cook t.ş

RCS DigiTV (0.8/1W) 2nd Change 5.12.2009

KEY 00: 88 ED 60 27 08 F4 6B B7 80 66 39 6E 78 A9 85 96

HEX: 88ED602708F46BB78066396E78A98596

DEC: 136 237 096 039 008 244 107 183 128 102 057 110 120 169 133 150

-------------------------

sirius için keyler
http://www.uydudoktoru.com/cryptowo...-channel-4-8-9e-tnt-serie-9e-cartoon-net.html

sayın güçlüsat benim taplin 18000 fta cihaz 53 derece yayınlarını çözmüyor problem nedir acaba burada verdiğiniz keyleri mi gireceğiz? yoksa problem başka mı? saygılar

server ile ilgili bir sorun varmış hava şartlarından kaynaklanıyor diyebiliriz

sayın güçlüsat benim taplin 18000 fta cihaz 53 derece yayınlarını çözmüyor problem nedir acaba problem başka mı? saygılar
usta bended aynı sorun var

sorun hakkında fazla bir bilgim yok ama 53 derece fazla uzun sürmeyebilir ve taplin cihazları için bu sistem bitebilir arkadaşlar farklı bir çözümü var fullbox share cihazlarından alırsanız devam edersiniz

sorun hakkında fazla bir bilgim yok ama 53 derece fazla uzun sürmeyebilir ve taplin cihazları için bu sistem bitebilir arkadaşlar farklı bir çözümü var fullbox share cihazlarından alırsanız devam edersiniz

sayın güclüsat,fullbox sahare cihazlar hakkında daha fazla acıklayıcı bilgi verirmisiniz?

nasıl bir bilgi arkadaşım yazarsanız ona göre bilgi verebiliriz bağlantıalra gelince 21.6 dereceden ve 53 dereceden çalısıyor ve yazılım yüklemenize gerek yok dişardan rs232 ile bağlantı kuracaksınız twin kart ıcınde olanlar twın kabloları sokecekler

taplinler için 53,ün biteceğini belirtmişsiniz,hiçbir twin taplinler şifreli kanal acmıyacak anlamında?yada 53,ün yerine başka uyduyamı gecilecek?bu full box dediğiniz sahare cihaz markasımı yada cihaza eklenecek bir parcamı?benim td-18000 çöpemi atacağız?saygı sevgiler.

Şu anki takiplerime göre taplin cihazlarda share bitecek full boz dediğim ise taplin ile bağlantısı hatta bizim ile bir bağlantısı yok piyasada satılıyor yazılım yükleme derdi olmadan hem 53 hemde 21.6 dereceden çalışabilen ve özbar sisteminden daha fazla kanal açabilen bir makine share özelliği olan tüm cihazlarda çalısabilir

td-18000,lere oluyormu bu makine ustam fiyatı ortalama ne kadar?

Net olarak fiyatını bilmiyorum bende denemek için kullandığım bir adet var ve 18000 fta cihazda test ettim sorun yok 53 derece güzel çalışıyordu ama hangi kanalları tam olarak açtığını incelemedim adult falanda var içeriğinde diğeri ile hemen hemen aynı olması lazım fiyatı öğrenirim sorun değil ama pazartesine kalır şirkete gidince haberleşiriz fakat sunu hiç unutmayınzı şifreleme sistemlerinin hiç bir zaman garantisi yoktur

garantisi olmadığını biliyorum ustam.adult kanalları suanki sistemdede cok yerine keşke daha kaliteli belgeseller animaux gibi olsa.nilesatta n.wild vardı oda cocuk kanalı olmuş.bilgilerini paylaştığın icin teşekkürler ustam,hayırlı geceler.

garantisi olmadığını biliyorum ustam.adult kanalları suanki sistemdede cok yerine keşke daha kaliteli belgeseller animaux gibi olsa.nilesatta n.wild vardı oda cocuk kanalı olmuş.bilgilerini paylaştığın icin teşekkürler ustam,hayırlı geceler.

belgesel kanalalrı var anımux falanda mevcuttur ayrıca su anda taplin yeni cihazlarda hem share sistemi emde emu ile anımıx izleniyor

Geri
Yukarı