Seikon 2000 ve 3000 Usb Fta yazılımı ve kanal listesi

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
1-Yazılımı USB Flash belleğinize kopyalayın.
2- Flash belleğinizi uydu cihazının arkasında bulunan USB2.0 soketine takın.
3- Kumanda üzerinden MENÜ tuşuna basarak AYARLAR menüsüne gelin
4- Bu menüde SW Yükleme yazan yere gelin ve kumandadan OK tuşuna basın. TV ekranında "USB'den güncelleme" yazısı çıkacak
6-Tekrar kumanda üzerinden OK tuşuna basarak, YAZILM DOSYASI 12022009.ssu dosyası üzerine gelip OK tuşuna basarsanız

yazılım yüklenmye başlar ve 15Sn Sonra cihaz kapanıp açılır ve cihazınıza yeni yazılım yüklenmiş olur. Dikkat!!!! Yazılım yüklendikten sonra mutlaka cihazınızı varsayılan yapınız.
Aynı işlemi kanal dosyası yüklemek için yapabilirsiniz.
Cihazın EMU sistemine girmek için MENÜ+0000 Giriniz.

Eklentiler

• S-FTA-2000_S-FTA-3000_ORTAK_YAZILIM.rar
    1,1 MB · Görüntüleme: 1.590
seıkon s-fta 2000 türksat 4 a yeni kanal yükledim belli bi r süreden sonra sinyal yok diyor cihazı açıp kapatıyorum geliyor tp leri siliyorum faprika ayarı yapıyorum yine aynı.

Bazı cihazlarda sinyal sorunu yaşanabiliyor. Şebeke arama yapmıyorlar fabrika ayarlarına döndükten sonra tüm tp ve kanal listesini siliniz ve şebeke arama frekansını tp listesin ekleyiniz tp aramayı yaparken şebeke aramayı aktif ediniz yine olmuyorsa sadece otomatik tarama yaptırmayı deneyiniz.

seıkon s-fta 2000 ve 3000 sinyal sorunu yaşayanlar varsayalın ayarlar kanalı yükle ntv avrupa euro star afgan tv sil linkldeki yazılımı yükle tamam yaklaşık 10 tane cihaz ok denendi

Aynı sorun bendede vardı. Sorunu çözdüm. Ama Kanal taşıma esnasında yine sinyal yok demeye başlıyor. Tüm cihazların toplatılması lazım eğer yeni ve düzgün yazılım çıkmaz ise...

1-Yazılımı USB Flash belleğinize kopyalayın.
2- Flash belleğinizi uydu cihazının arkasında bulunan USB2.0 soketine takın.
3- Kumanda üzerinden MENÜ tuşuna basarak AYARLAR menüsüne gelin
4- Bu menüde SW Yükleme yazan yere gelin ve kumandadan OK tuşuna basın. TV ekranında "USB'den güncelleme" yazısı çıkacak

6-Tekrar kumanda üzerinden OK tuşuna basarak, YAZILM DOSYASI 12022009.ssu dosyası üzerine gelip OK tuşuna basarsanız

yazılım yüklenmye başlar ve 15Sn Sonra cihaz kapanıp açılır ve cihazınıza yeni yazılım yüklenmiş olur. Dikkat!!!! Yazılım yüklendikten sonra mutlaka cihazınızı varsayılan yapınız.
Aynı işlemi kanal dosyası yüklemek için yapabilirsiniz.
Cihazın EMU sistemine girmek için MENÜ+0000 Giriniz.
Ben yükledim ama sorun uyduya yükleniyor başlık hatası kontrol edin diyo

Geri
Yukarı