Ne olur Yardım edin...

lineeer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
ben bir haftalık tatile gitmiştim geri döndüğümde hiç bir kanalı göstermiyordu fabrika ayarlarına getirdim yeniden tarattım uyduda ama kanal1 habeturk avrasya tv gibi çok az kanal çıktı. onlarda sık sık takılıyor diğer kanalları göstermiyor. cihaz 9000 fta taplin ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz şimdiden çok saolun...

ben bir haftalık tatile gitmiştim geri döndüğümde hiç bir kanalı göstermiyordu fabrika ayarlarına getirdim yeniden tarattım uyduda ama kanal1 habeturk avrasya tv gibi çok az kanal çıktı. onlarda sık sık takılıyor diğer kanalları göstermiyor. cihaz 9000 fta taplin ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz şimdiden çok saolun...

arkadaşım çihazın tp frekansları eski olabilir, tüm tpleri sil şebeke tp yi gir. ve şebeke taramayı aç, tarat kanalların hepsigelir tabi canakta bir sorun olmamışşa..

menu - kanal arama - elle arama tp ekleyin frekans 11962 sembol 3333 polarizasyon dikey network yadanit arama açık (on) aratın.eğer az kanal bulursanız anten ayarındasorun var demektir

taplin 9000 fta yardım

arkadaşım cihazının azda olsa kanal bulup bulduğu kanalda sorun çıkarmasının sebebi antenden kaynaklanabilir zira çanak veyeda lnb de sorun oluşmuş olabilir ilk olarak bunlara bakamalısın eğer sorun cihazda kalırsa siteden son yazılımı indirip yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönüp cihazı tekrar açarsan bütün kanallar gelecektir eğer sorun tekrar devam ederse cihazın tuner devresinde sorun var demektri bunun içinde cihansat elektronik teknik servisten yetkili arkadaşlardan bilgi alabilirsin kolay gelsin

Geri
Yukarı