Hellassat

TARZN45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
ustacım kolay gelsin hellasat uydusunu key menüsünden elle girmek istiyorum yerini bulamadım yardımcı olurmusunuz dieseg motorda yazılımda sıkıntı yaşıyorum motor sabitleme yapmıyor uyduda otadaki yazılımda böyle sorun yok ama hellasat açmıyor elle deneyeceğim kolay gelsin......

ustacım kolay gelsin hellasat uydusunu key menüsünden elle girmek istiyorum yerini bulamadım yardımcı olurmusunuz dieseg motorda yazılımda sıkıntı yaşıyorum motor sabitleme yapmıyor uyduda otadaki yazılımda böyle sorun yok ama hellasat açmıyor elle deneyeceğim kolay gelsin......

hellasat yazılım ile açılıyor aktif keyler yazılımın içerisinde gizlidir elle değiştirilemez.

yazılımı yükledikten sonra kanalın üzerine gelip beklemelisiniz kendisi otomatik olarak auto yapıp kanalları açacaktır.

12525/H/30000
12565/H/30000
12648/H/30000
12689/H/30000

yukardaki frekanları üzerindeki kanalları açar ve bu kanallardan her hangi birinde açılana kadar bekleyiniz

Yaklaşık 1 dk bekledim yine açılmadı.acaba şifre değişikliği vs olmuşmudur.irdeto şifrelerine baktığımda hellas ın ismi geçmiyor.teşekkürler...

Herhangi bir sorun yok sadece yazılımdaki kanal listesi güncel değil birazdan güncel kanal listeli yazılımını da göndereceğim arkadaşım video çekimlerini buradan paylaşacağım

türksat

ustacım kolay gelsin türksat en küçük kaç çaplı antenle seyredilir ..........

Hotbird

ustacım iyi akşamlar hotbird uydusu uzun süredir absat desteklenmiyor yazılım kalktımı acaba...kolay gelsinn

Absat yazılımı uzun süredir yok arkadaşım hotbirt uydusundan uzun süreli başka bir paket yayını şu anda bildiğim kadarı ile yok

Geri
Yukarı