digibox x5400 plus

mack1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
arakadaşlar elimde digibox x5400 plus uydudan güncellemeli cihaz var yanlız güncelleme yapmıyor artık ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

usta daha hiçbirsey yapmadım sizin ilgilendiğinizi öğrendim yönlendirmenizi bekliyorum yazılım yüklenecekse yükleyebilirim bir arkadaş biskey yazarak hallolacağını söyledi başka bir arkadaş güncelleme uydusu değişti dedi ben de işin ehlini bulduğumu düsünüyorum
siz ne derseniz onu yapacağım

arkadaşlar baska forumlarda bu cihazlarla ilgili herhangi bişey duymadım sadece bu forumda var siz de konuyla ilgilenen kimse yok sanırım

arkadaşlar baska forumlarda bu cihazlarla ilgili herhangi bişey duymadım sadece bu forumda var siz de konuyla ilgilenen kimse yok sanırım

http://www.uydudoktoru.com/255-post1.html yukardaki linkte gerekli yazılımları mevcuttur burdaki yazılımlar 53 derece kullanmak isterseniz lazım eğer 21.6 derece kullanacaksanız yıne aynı sayfada 21.6 derece için verilen keyleri elle girmeniz gerekecek tabiki biss kısmına fakat tavsiyem yinede 53 dereceden yanadır ve 53 derece için 194 tuner yazılımı olan yazılımını twin karta yukleyeceksınız yukleme yaparlen yazılım almazsa eger ana boardın beslemesını kes sadece twin karta elektrık gısın birde verı kablolarını yazılım yuklerken ters cevireceksınız işiniz bitincede eski halıne almanız gerekıyor

53 derece ayarlam

sinyali nasıl yakalaya bilirim
arkadaşım ilk olarak cihazın kanal ayarlama bölümünden tp ekleyerek 11044 v 44950 veya 10964 v 16240 yazıp bu 2 frakansata iyi bir sinyal almasın çanak yönü olarak türksat' ı referans alıp türksatın soluna doğru ayar yapman gerekmektedir

slm dostlar ben 3-4 gündür sinyal alamıyorum sorun nedir acaba 11044-44950-v(dikey) burada sinyal alıyorum hemde çok güzel seviyesi ama 10964-16240-v(dikey) hiç sinyal yok problemle ilgisi ve bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum...
teşekkürler...

slm dostlar ben 3-4 gündür sinyal alamıyorum sorun nedir acaba 11044-44950-v(dikey) burada sinyal alıyorum hemde çok güzel seviyesi ama 10964-16240-v(dikey) hiç sinyal yok problemle ilgisi ve bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum...
teşekkürler...

http://www.uydudoktoru.com/3084-post51.html

şifre çözmesi için yukardaki lınkte bulunan yazılımı yükleyiniz anten ayarı ıle ugraşmayınız

arkadaşlar bizdeki 5400 twin cihazlarla trt deki yayılanan almanya ligi maçlarını seyredebilirmiyiz bilgi verebilirmisiniz teşekkürler

arkadaşlar bizdeki 5400 twin cihazlarla trt deki yayılanan almanya ligi maçlarını seyredebilirmiyiz bilgi verebilirmisiniz teşekkürler

açması lazım ama bende makine yok kendiniz biss sistemine key girerek deneyebilirsiniz üst satırlarda olmayabilir 12 ci satıra girerek deneyebilirsiniz arkadasım

arkadaşlar bizdeki 5400 twin cihazlarla trt -ntv yayılanan maçlarının *** lerını nasıl gırerım. kolay gelsın

Twin keylerinin yerine ntv keylerini giriniz ntv izlersiniz ama 21.6 dereceden güncelleme alıyorsanız share çalışmayacaktır

cihaz kilitlendi

cihaz kullanıcı ayarı menüsünde kilitlendi her hangi bi işlem yapamıyorum cihaz üzerinde ekranda user yazıyor. yardım lütfen..

twin karta yazılım attim ama hiç bi cvp vermedi cihaz aynı . peki ana karta yazılım atılıyomu

twin karta yazılım attim ama hiç bi cvp vermedi cihaz aynı . peki ana karta yazılım atılıyomu

Twin keylerinin yerine ntv keylerini giriniz ntv izlersiniz ama 21.6 dereceden güncelleme alıyorsanız share çalışmayacaktır ARKADAŞIM TWIN KARTA YAZILIM ANCAK SERVERLE SORUN OLDUĞU ZAMAN GEREKLİ BU HATA İÇİN GÜÇLÜSAT ARKADAŞIN BELİRTİĞİ GİBİ KEY GİRMEN GEREK (MENÜ 9999 ) KEY MENÜSÜNE GİREBİLİRSİN ZATEN O CİHAZLARADA YENİ YAZILIM ÇIKMAMAKTADIR KEYLE İŞİ ÇÖZEBİLİRSİN KOLAY GLSİN​

benim sorunum keylerle ilgili deil cihaz çalışamıyor... menuye girmiştim ve o gunden bugune o menu ekranı ekranda duruyo hiç bi şekilde hiç bi komuta cvp vermiyor.

Geri
Yukarı