Digibox 74500 FTA Emusuz Loader ve yazılımı

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Digibox74500 FTA Emusuz Loader ve yazılımı Mastercode : 3328 dir

Dikkat : Bu cihaz emusuzdur

Eklentiler

• FF_HT10039OB_V8[1].1_46009.rar
    281,2 KB · Görüntüleme: 350
  • Upgrade.rar
    163,8 KB · Görüntüleme: 278
  • Master code.txt
    4 bayt · Görüntüleme: 169
birde kanal listesi ekleyebilirsen çok iyi olur. İki uyduyu birden taratamadım birini tarayınca diğerini siliyor. sadece bir uydu seyredebiliyorum. Kanal listesi de olursa kullanışlı kolay menülü bir cihaz.

Son düzenleme:
anten ayarlarını yanlış yaparsanız maalesef yazdıgınız gibi kanallar silinir ayarlarınızı tekrar kontrol ediniz arkadasım

anten ayarını nasıl yapmam gerekiyor diseq ayarını yaptım fakat sadece bir uydu aktif oluyor. iki uyduyu birden taratamıyorum. ayrı ayrı taratınca da eskisini siliyor yenisini kaydediyor. cihazın özelliği mi, yoksa yanlış mı yapıyorum? yardımcı olursan sevinirim kardeş

yukardaki yazılımı atınca her şeyi siliyor. kanal listesini yükleyebilirsek çok güzel kullanışlı bir cihaz olur

daha sonra bir yazılım hazırlar yollarız arkadasım uydu seçiminden kaç tae uydu ayarlayacaksanız ısımlerini ok tusu ıle secıp daha sonra dayzeg ayarlarını yapacaksınız

sadece bir uyduyu ok liyor, ikinci uyduyu ok tuşlayınca ilkini iptal ediyor. iki uyduyu bir araya getiremedim. ilgine teşekkür ederim.

uydulıstesınden once kaç uydu işaretlemeniz gerekiyorsa onları işaretlemeniz lazım yeniden deneyiniz

uydu listesini açıyorum ilk önce türksatı ok tuşu ile işaretliyorum. daha sonra aşağıya inip hotbird'ü ok tuşu ile işaretleyince türksattaki işareti kaldırıyor. uydu listesi hangi menüden açmam gerekiyor, ayrıca kumanda da sat tuşu yok. cihaz digibox 74500 model; küçük olduğu için geri vermek istemiyorum. bana şifre lazım değil ama iki uyduyu seyretmek istiyorum. nerde yanlış yapıyorum.sana zahmet aydınlatırsan çok makbule geçer.selamlar

Son düzenleme:
Paylaşımınız için teşekkürler kanal listesi yüklemesini alma işlemini de anlatırsanız memnun olurum...

Merhaba arkadaşlar bir sorun var ona çözüm için arayış içinde"iken sizinle tanıştım mutlu oldum ilginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı