Boykot Rehberi Katalog Paylaşım

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Şimdi Üzüntümüzü Eyleme Dönüştürme Zamanı!
Gazze’de yaşanan insanlık dramı her vicdanlı insan gibi bizi de bir şeyler yapmaya mecbur ediyor.

Şimdi üzüntümüzü eyleme dönüştürme zamanı!

Boykot, söylentilerin aksine son derece etkili bir çözümdür. Günlük alışverişlerimiz esnasında siyonizmle mücadele edebiliriz!

Filistin İnisiyatifi’nin hazırladığı bu broşür, market alışverişlerinde en sık karşılaştığınız markalara yönelik bir bilgilendirmedir.

Küresel boyutta üretim yaparak sektörü elinde bulunduran, İsrail’le ekonomik iş birliği içinde olan ve İsrail’in işgal ettiği topraklarda yatırımları bulunan üreticilere ait markaları bu broşürde bulabilirsiniz.

Umarız siz de alışverişinizde bu hassasiyeti gözetir ve evinizin bereketini korursunuz.

Hayırlı alışverişler!

Admin isine gelmeyenide hemen siliyon masallah. Senin israilden hicbir farkin kalmadi suanda.

Admin isine gelmeyenide hemen siliyon masallah. Senin israilden hicbir farkin kalmadi suanda.
Biz burada siyaset yapmıyoruz sen ise siyasi bir parti hakkında görüş paylaşıyorsun. Evet yazarsan yine silerim . Beni terorist israil den farkım yok diye yaftalama israil bir terör devleti ve orada ölen benim kardeşim senin değilse o senin sorunun. Kahrolsun israil terör devleti kahrolsun destekleyenler. Allah yerin dibine batırsın.

Boykota devam edelim

Geri
Yukarı