AutoPlay Media Studio Eğitim Seti

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Arkadaşlarin ellerine sağlık güzel birçalışma hazırlamışlar devamını bekliyoruz​

Yeni bir eğitim setini sizlere sunuyorum. Son yıllarda çok populer olan AutoPlay Media Studio programını kısaca tanıtayım sizlere. AutoPlay Media Studio programı Indigorose firmasının hazırlamış olduğu interaktif cd menüleri hazırlamak için tasarlanmış bir devasa program diyebiliriz kısaca. Peki neden devasa diyorum çünkü bu program ile sınırlı değilsiniz programlama bildiğiniz sürece sadece cd menüleri değil istediğiniz bir çok uygulamayı geliştirebilirsiniz. İşte en güzel yanı burası bence. Peki AutoPlay Media Studio, hangi mantıkla dil ile çalışıyor nasıl işliyor biraz da bunlardan bahsedelim. AutoPlay Media Studio, lua denilen script dili tabanıyla çalışıyor. Lua da son yıllarda çok populer duruma geldi. Özellikle oyun geliştiricileri tarafından tercih ediliyor. Peki bu script dili nedir? Script dilleri, programlamayı kolaylaştırmak, zenginleştirmek, kısa zamanda iyi işler çıkarmak için vb. c ve c++ gibi programlama dilleriyle geliştirilen dillerdir diyebiliriz kısaca. Gerçekten işler script dilleriyle kısalıyor ve kolaylaşıyor. Neyse biraz da eğitim setinden bahsedelim. Eğitim setim 4 ana kategoriye ayrıldı ve toplam 22 dersten oluşuyor. (tabi bunda zaman faktörü çok büyük etken ) Az gibi görünebilir ama AutoPlay e yeni başlayanlar için mükemmel bir kaynak. Bu eğitim setinle birlikte programlamada öğreneceksiniz. Dersler temel ve anlaşılabilir bir şekilde anlatıldı. Hergeçen gün yeni bilgiler öğrenmek dileğiyle ...
İyi çalışmalar...

http://www.mediafire.com/download/xs9rsdww8zuuiiq/AutoPlay+Media+Studio+Eğitim+Seti.part1.rar

http://www.mediafire.com/download/j2s7mf2ex2deg01/AutoPlay+Media+Studio+Eğitim+Seti.part2.rar

Yeni ve güncel linkleri foruma yeniden ekledim Kolay gelsin..

Son düzenleme:
Ana site linki : hesap silinmiş

---------- Sonra gönderilen Saat 12:48 ---------- İlk önce gönderilen Saat 12:47 ----------

çok teşekkür ederim devamı bekliyorum

AutoPlay Media Studio Eğitim Seti linkleri güncellendi 1. mesaja eklendi

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeş vallahi tek bu sitede adam gibi link vardı bazı siyelerde ya link kırıktı ya da netload a paylaşılmıştı(lütfen netloada paylaşmayın çok yavaş indiriyo)bende 200mb a 2 gün dedi sonra vazgeçtim üzüldüm dedimki bulamam tam umutların bittiği yerde siz doğdunu baktım güzel like de paylaşmışsınız ve likte saklı değil dedim bari bu siteye kayıt olim kısacası çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkk saolun

Geri
Yukarı