53 derece full acıyor yazılım ve yükleme loaderi

052morşimşek

Gold Member
53 derece full açıyor yazılım ve yükleme loaderi

arkadaşlar bugün denedim bu yazılımla animalplanet hariç full açıyor. animaux paketi, s1-s2-s3-s4-s5-s6-s7-stc,freex,xdream,dorcel,freex2,freclover,jsc spor paketi,vede themeler anaz 8 kanal.art lerde dahil. denediğim cihaz taplin 19000 cı model ama twig lerde fark etmiyor hepsinde açar.

Eklentiler

• 53 derce yazılım ve loader.rar
    1,1 MB · Görüntüleme: 221
Son düzenleme:
arkadaşlar bugün denedim bu yazılımla animalplanet hariç full açıyor. animaux paketi, s1-s2-s3-s4-s5-s6-s7-stc,freex,xdream,dorcel,freex2,freclover,jsc spor paketi,vede themeler anaz 8 kanal.art lerde dahil. denediğim cihaz taplin 19000 cı model ama twig lerde fark etmiyor hepsinde açar.
19100 FTA da bu yazılımı atabilirmiyiz?

Twin serisi cihazlar taplin ıbm seriler metaware serileri ali chipli cihazlarda ise taplin 9000fta plus ile wodex wx1000fta plus cihazlarda var diğer modellerde 19100 fta cihazda var fakat twin kart olmadan çalışmayacağı gibi kanallar biraz geç açar.

11 ile 17- arası yayınlar gidip gelmekteidi bazende hiç açmadı. ama şuan full açıyor.

---------- Sonra gönderilen 17-05-2010 Saat 18:19 ---------- İlk önce gönderilen 13-05-2010 Saat 17:45 ----------

bugün bendede gitti açılmıyor sabahtan beri

---------- Sonra gönderilen 18-05-2010 Saat 11:48 ---------- İlk önce gönderilen 17-05-2010 Saat 18:19 ----------

arkadaşlar çok değişik bir bilgi: cihazın 53 derece açmama sebebi beslemedeki kondansatörden kaynaklanıyormuş. hatayı şöyle tesbit ettin. türksattaki bazı kanallarda donmalar vardı donma hatasının beslemedeki kondansatörden yaptığını bildiğim için değiştirdim.ve çihazı açınca 53 derecede geldi şuan 53 ok .

53 derecede uydu share var cihazları farklıdır elinizde mevcut share cihazı yoksa kullanamazsınız ve birinci mesajda kısaca yazılıdır

1800 fta

arkadaşlar su anda kanallar açıkmı

---------- Sonra gönderilen Saat 14:34 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:28 ----------

arkadaşlar şu anda kanallar açık mı

53 derece yükledik arkadaşim ellerine sağlık yükledik ama 2 gün çalıştı gittiler, yeni bir bilgi yok dimi teşekkürler..

Biraz daha bekleyelim zamanla durumu anlayacağız serverde değişiklikler olabilir.çalışma var galiba biraz daha bekleyip görelim.

Geri
Yukarı