01.06.2010 53 derece yeni yazılım

emeği geçen herkesin eline sağlık. animal planet hariç full açıyor s-ler themeler frexx ler animaux paketi jcs spor paketi yani full diyebiliriz

yuklerke yazilim lodere eroo yaziyo ne olabilir

veri kablolarını ayırdınızmı arkadaşım iki board arasında bağlantıyı sağlayan cihaz içinden rs232 birbirine bağlayan kabloların öncelikle lehimlerini sök.bu işlemi gerçekleştirdiyseniz bu durumda comporttan olabilir.

arkadaşlar 18000 fta twin cihaza yazılımı yükledim ancak sinyal gelmedi fabrika ayarlarına döndüm yine hiç bir kanalda sinyal yok tahminen direnci baştan ikinci değilde sondan ikinciye taktım daha öncede yüklemiştim herhalde yerlerini karıştırdım ne yapmam gerekir acil yardım bekliyorum

Son düzenleme:
Arkadaşlar hotbit sinyali %100 53 derece sinyali %100 53 derecen tam 11 kanal alıyorum bunların 7 sinde yayınvar muz tv alıyorum herşey dört dörtlük ama cihazım kırmıyor.cihazımı başka bir arkadaşın evinde deniyoruz link süper bir şekilde calışıyor.Arkadaşlar ben bişe anlamadım ne olur bana birileri bilgisi varsa paylaşsın şimdiden teşekkürler.

anlattıklarınızdan dek sorun cıkacak sey yine 53 derece anteninden kaynaklanıyor lnb sorunlu olabilir bunlar bir fikir tabiki %100 alması garip aslında almaması lazım.

arkadaşının evinde sinyal kalitesi kaç. senin tesisattan olabilir sinyal kaliteni daha fazla yapman lazım %60 gibil. birde kaliteli lnb kullan. 53 derece tek kendisine ait çanakmı,fitörmü kullandınız

arkadaşının evinde sinyal kalitesi kaç. senin tesisattan olabilir sinyal kaliteni daha fazla yapman lazım %60 gibil. birde kaliteli lnb kullan. 53 derece tek kendisine ait çanakmı,fitörmü kullandınız

arkadaşlar 53 derecede fitör kullanmadım kendisine ait 100 lük canak var sinyal 100% geliyor ama link yapmıyor teşekkürler.

---------- Sonra gönderilen Saat 11:06 ---------- İlk önce gönderilen Saat 11:02 ----------

anlattıklarınızdan dek sorun cıkacak sey yine 53 derece anteninden kaynaklanıyor lnb sorunlu olabilir bunlar bir fikir tabiki %100 alması garip aslında almaması lazım.

ustam inan 10 gündür uğraşıyorum sen bizi biraktın gittin buralardan biz buralarda maf olduk zaten ustam 53 derecedeki anten yeni kablo en iyisi lnb neks yeni aldım sinyal 100%100 neyapayım gercekten bşey söyleyin bana tıkandım artık..teşekkürler.

---------- Sonra gönderilen Saat 11:08 ---------- İlk önce gönderilen Saat 11:06 ----------

ustam inan 10 gündür uğraşıyorum sen bizi biraktın gittin buralardan biz buralarda maf olduk zaten ustam 53 derecedeki anten yeni kablo en iyisi lnb neks yeni aldım sinyal 100%100 neyapayım gercekten bşey söyleyin bana tıkandım artık..teşekkürler.

Güncellem muz tv üzerinden yapılmıyor muz tv izlemeniz bir şey ifade etmez dediğim gibi lnb yeni bile olsa bozuk olabilir lnb tekrar değiştiriniz.ve kablonuzu yeniden kontrol ediniz.

bak arkadaş cihazın 1800 fta ise muz tv yi % de % gösterir fakat gerçek sinyal o değildir.bu model cihazın sinyalı ya ful gösteriyor ya da hiç göstermiyor.

bak arkadaş cihazın 1800 fta ise muz tv yi % de % gösterir fakat gerçek sinyal o değildir.bu model cihazın sinyalı ya ful gösteriyor ya da hiç göstermiyor.
kardeş bu yazılmda datayı 11044 frekansından almıyo yeni data frekansı 10974 frekansından alıo haberin olsun bu frekanstaki kanal göstreyiosa o zaman sorun lnb dedir

Geri
Yukarı