wodex wx1010i USB Sorularınız - Sorunlarınız Ve Görüşleriniz

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
wodex wx1010i USB Sorularınız - Sorunlarınız Ve Görüşleriniz bu başlık altında paylaşalım arkadaşlar

ustam benim receiver wodex 1010i usb. Ben acemiyim, Softcam yükleyim dedim uğraşırken alıcıyı bozdum galiba. Yazılımı yükledim receiver hiç açılmadı ışık da yanmıyor. ne yapmam gerek? bilgi verirsen memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim..

ustam benim receiver wodex 1010i usb. Ben acemiyim, Softcam yükleyim dedim uğraşırken alıcıyı bozdum galiba. Yazılımı yükledim receiver hiç açılmadı ışık da yanmıyor. ne yapmam gerek? bilgi verirsen memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim..

EROMUPGRADE(29E).zip‎

Cihan_OSD20_29E_25.08.2009.rar‎ yukarda verdıgım yazılımı yukleyıcı ıle yukle yukleyıcıden yazılımı seçtikten sonra ileri yanı next te bas ve fişi tak bir müddet bekle yükleme başlayacaktır

allah senden razı olsun güçlüsat ustam. hemen uygulayacağım. işin gücün rast gitsin çok teşekkürler..

sayın guclusat bugün wodex marka usb li bir receiver aldım satan kişi bana şifreli kanalları izleyebileceğimi söyledi ve benim aldığım cihazı bağladı bütün kanalları gösteriyordu. fakat eve geldim cihazı taktım ne yazıkki şifreli kanalların hiç birini açmıyor. yapmam gereken nedir saatlerdir uğraşıyorum çözemedim. yardım ederseniz sevinirim

cihazı eve taktıktan sonra herhangi bir işlem yaptınız mı güncelleme falan

ilk taktığımda yapmadım.şifrelikanallar açılmayınca tarif ettikleri gibi güncelleme yaptım sadece.

forumdan yazılım yüklemeniz lazım via2.6 yazılımları uydudan guncelleme yani ota sistemine eklemedik forumda via2.6 diye yazılımları kendi bölümlerinde bulabilirsiniz

merhaba çok iyi sizden bir ricamız var wodex usbli kayıt yapıyor çok süper referanslı bir kayıt sistemi olabilirmi mesela beğendiğim 1 film oynuyor ben işteyim cihaz açıkken istediğim kanala kayıt randevu saati verip kayıt yapması olabilirmi lütfen böyle bir yazılım??????????

cıhaz kapalı ıken istediğiniz bir kanalı istediğiniz bir zamanda kayıta başlatabilirsiniz

sayın yetkili ben bir yıldır odex 1010i usb kullanıcısıyım 3 haftadır uydudan güncelleme yapamıyorum. ilçemizdeki uyducularla görüştüm thorda artık güncelleme olayının bittiğini söylediler. satıcı firma cihansatı aradım onlarda aynı şeyi söylediler benim ne yapmam gerekiyor internette platform 2 diye bir şey gördüm fakat bunu anlamadım nedir ne değildir lütden bana yardımcı olurmusunuz thoru izleyemeyeceksem hangi uyduya çevirmeliyim hangi uydudan daha çok kanal izlerim hangisinde güncelleme alabilrim eğer isterseniz telefon numaramı verebilrim saygılarımla...cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum

platforum2 yazılımını yüklerseniz dorcel ve absat paketindeki kanalları izleyebilirsiniz (hotbirt uydusundan) bu yazılım ota sistemine eklenmeyecek çünkü otadaki yazılım platform1 yazılımıdır

Geri
Yukarı