Vista Service Pack 2 yayımlandı...

ucanvekacan

Gold Member
Windows Vista SP2 indirilmeye hazır. Microsoft sunucularına yerleştirilen Dil paketinde önemli geliştirmeler bulunuyor. Tek tıklamada indirin, kurun.


Windows 7 fırtınası devam ederken, Windows Vista için geliştirmeler de sessiz sedasız yayınlanmaya devam ediyor. Şu ana kadar yapılan güncellemeleri bir arada bulunduran Windows Vista SP2, indirilmeye hazır hale getirildi ve sunuculara yerleştirildi.

Hangi Dillerde?

Şimdilik sadece İngilizce, Almanca, Japonca, Fransızca ve İspanyolca olarak indirilebilir olan Dil paketinin Türkçe sürümü, daha sonra kullanıcılara sunulacak.


SP1 de İçinde mi?

İndirdiğiniz ISO dosyasının içerisinde Windows Vista Service Pack 2'nin yanı sıra aynı zamanda Windows Server 2008 Service Pack 2 de yer alıyor. Merak edilen bir diğer soru da, Vista SP2'nin Vista SP1'i kapsayıp kapsamadığı. Bu konuda Microsoft'un son sözü; "Vista SP2 yüklenecek makinelerde mutlaka Vista SP1 yüklenmiş olması gerekiyor" şeklinde.

DVD'ye Yazmalısınız

1,3 GB dosya büyüklüğüne sahip olan Vista SP2'nin ISO dosyasını, Nero gibi CD/DVD yazma araçlarından biri ile DVD'ye yazmanız gerekiyor.


 
Son düzenleyen: Moderatör:
Geri
Yukarı