Uydudoktoru Moderatör ve üyelere Duyuru Önce Okuyunuz

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör

Arkadaşlar net olarak zaman veremeyeceğim fakat bir müddet forumda olmayabilirim önümüzdeki hafta kısım kısım forumda yine olacağım fakat moderatör arkadaşların forumu takip etmeleri ve üye arkadaşların upload yetkileri zaten var birbirimize destek ve bilgi paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum

en kısa sürede tekrar birlikte olacağız kendinize iyi bakınız Forumu Önce Allah a Sonra Admin Arkadaşlarıma Ve forum da görev yapan arkadaşlara en son üyelere emanet ediyorum

guclusat arkadaşımız belli bir süre olmayacak artık forum bizlere emanet daha aktif olalım arkadaşlar sana hayırlı yolculuklar kardeşim

Arkadaşlar net olarak zaman veremeyeceğim fakat bir müddet forumda olmayabilirim önümüzdeki hafta kısım kısım forumda yine olacağım fakat moderatör arkadaşların forumu takip etmeleri ve üye arkadaşların upload yetkileri zaten var birbirimize destek ve bilgi paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum​

en kısa sürede tekrar birlikte olacağız kendinize iyi bakınız Forumu Önce Allah a Sonra Admin Arkadaşlarıma Ve forum da görev yapan arkadaşlara en son üyelere emanet ediyorum​
ok arkadaşım kafanı takma sen kafana göre takıl yeter

Arkadaşlar bilgisayar bulduğum yerden online olmaya çalışıyorum en kısa sürede kendi bilgisayarlarımı kurup kaldığımız yerden devam edeceğiz daha sonra görüşmek üzere hoşça kalın ramazan ayımız mubarek olsun

Arkadaşlar bilgisayar bulduğum yerden online olmaya çalışıyorum en kısa sürede kendi bilgisayarlarımı kurup kaldığımız yerden devam edeceğiz daha sonra görüşmek üzere hoşça kalın ramazan ayımız mubarek olsun
merhaba mehmet bey.
hayırlısıyla bakalım.
paylaşımlarınızı bekliyoruz.
kolay gelsin

Arkadaşlar net olarak zaman veremeyeceğim fakat bir müddet forumda olmayabilirim önümüzdeki hafta kısım kısım forumda yine olacağım fakat moderatör arkadaşların forumu takip etmeleri ve üye arkadaşların upload yetkileri zaten var birbirimize destek ve bilgi paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum

en kısa sürede tekrar birlikte olacağız kendinize iyi bakınız Forumu Önce Allah a Sonra Admin Arkadaşlarıma Ve forum da görev yapan arkadaşlara en son üyelere emanet ediyorum

Katılım ve paylaşımlarınızı beklemekteyiz

Geri
Yukarı