TTNET 8 Mbps bağlanma kampanyası

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
TTNET, yeni abonelerine sunduğu özel fırsatlarla internete 8 Mbps hıza kadar bağlanma olanağı sağlarken, aboneler yeni NET Paketleri sayesindeTTNET MÜZİK, TTNET VİDEO, TTNET OYUN ve TTMail’den ve ayda 300 dakikaya varan süre boyunca TTNET WiFi’dan ücretsiz yararlanabiliyor.​
Hızlı ve güvenli interneti avantajlı fiyatlarla birleştiren TTNET, yeni NET Paketleri ile hızı 8 Mbps’e kadar interneti tüm vergiler dahil 29 TL’den başlayan fiyatlarla yeni abonelerine sunuyor.
TTNET, yeni abonelerine özel hayata geçirdiği kampanyalar ile abonelerinin tercihlerine göre kablolu,
kablosuz modem hediyesi ya da indirimli kullanım fırsatları sunuyor.
Kampanya kapsamında aboneler, 3 aya varan süre boyunca 19,99 TL ödeme koşullarıyla internete 8 Mbps’e varan
hızla bağlanma imkanından faydalanıyor.
Yeni NET Paketleri ile TTNET müşterileri, internete 8 Mbps’e kadar hızla bağlanırken
TTNET MÜZİK, TTNET OYUN, TTNET VİDEO, TTMail ve ayda 100 ila 300 dakika
TTNET WiFi servislerinden de ücretsiz yararlanma fırsatı elde ediyor.

NET4(Plus) Paketi,
"Üçünü Dene, Servisini Seç" ile TTNET GÜVENLİK, ayda 600 dakika ücretsiz TTNET WiFi ve TTNET MÜZİK
Gold üyelik hizmetlerini standart olarak sunuyor.

Tüm NET Paketleri için aylık 15 GB adil kullanım (*) uygulanıyor.

*Aylık 15 GB’ı aşan kullanımlar için ay sonuna kadar indirme (download) hızı
512 Kbps olarak uygulanmaktadır. Bir sonraki aya girildiğinde,
internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanılabilecektir.

gemiş açıklamalar için : TTNET // internet

adil kullanım işine bayıldım sinir oluyodum o bedavacılara alıyolar abicim 1 kişi olarak interneti sonra bütün apartman kullanıyorlar. dürüstlük bizim suçumuzmu artık onlar düşünsünler.

Ben Adil olan bir şey göremiyorum bundan bir ay once sınırsız ıken 8mb kullanmaya başladım 15gb doldu işime yaramadı gitti degıstım tekrar 1024 du 2048 olarak degıstırdım mecbur kaldım cunkı upload ve dovloadlarım fazla parasını verelım dedık olmadı ayrıca sadece downloaddan degıl uploadımızıda calıyorlar

mesela 1024 kullanırlen diyorlarkı 4 te biri ama 8mb kullanınca 4 te 1 kullanamıyorsun 800kb ile sınırlı neresi bunun adil olanı biz bu ulkede kazık yemeye devam edecegız her seyın pahalısı burda başka yerde yok zaten birde sorunlu hat gıdıyor gelıyor yavaşlıyor telekom ne yapacagını bıle bılmıyor

başkalarının kullanması na gelınce neden olmasınkı bence ıyı yapıyorlar hattı kapatmaya gıdıyorsun kazık açmaya gidiyorsun kazık fiyatlar yuksek neden alsınkı millet bedava varken her seyın bir usulu var ttnet bu usule uygun yaptın fiyatı falan ondan sonra yaptırım uygulasın bak bakalım sorun cıkıyormu daha

Son düzenleme:
Geri
Yukarı