trımax sm 2200 regıster kodu

saykay

Üye
Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende trımax sm 2200 var kasanın arkasındaki regıster kodu silindi
dolayısıyla fabrika ayarlarına dönme imkanım yok burda bulunan vodex spektrumlu yazılımı yüklemek istiyorum ama yazılımdan sonra regıster kodu isterse diye tereddütüm var ve ya benim trımaxın reğıster kodunu bir programla cihazın içinden okuma şansımız varmı?

Hayır yok arkadaşım yüekledikten sonra kod değişmeyecektir silenen kod geçerlidir ve aynı yazılımdır zaten

satmetre.jpg

fabrika ayarlarına dönünce ekran bu şekilde oluyor resimi bilgi için ekledim

Son düzenleme:
kod değişmiyo olabilir o tamamda benim trımaxın kodu malesef makinannın arkasından silindi ve okunmuyor zamanında not almadık bi kenarıya şimdi yazılım attık diyelim kod sorarmı bana yoksa direk açılırmı eğer yazılımdan sonra kod sorarsa bi daha makineyi açamayız?

Knedi makinelerimize deyeyınce açılıyor sadece fabrika ayarlarına dönünce kod istiyor trimax sm2200 ile aynı olduguna göre kod ısteyemeyecektır ama sorumluluk yıne size aittir

gözümü kararttım ve vodex spectrum analizörlü yazılımı yükledim arkadaşım ilgin için teşekkür ederim dediğiniz gibi regıster kodu sormadı direk açtı ilave olarak menüye spectrum eklendi teşekkür ederim ilgi ve alakanızdan dolayı.

MDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

diyorum

sanırım net anlaşılmıştır

ne alaka diye soran varsa güçlü sat a sorun top u ona atıyom halaa bekliyorum mdü1-2-3-4

Cihazın lnb ayarlarına elle frekans girebiliyorsunuz arkadaşlar bu seçeneği kullanaran mdu lnb lokal frekanslarını lnb ayarlarından girerek kullanabilir hatta kendinize göre özel bir kanal listesi uydu listesi ve lnb listesi oluşturabilirsiniz cihazınızın özelliklerini en maksimum seviyede kullanabilirsiniz

Cihazın lnb ayarlarına elle frekans girebiliyorsunuz arkadaşlar bu seçeneği kullanaran mdu lnb lokal frekanslarını lnb ayarlarından girerek kullanabilir hatta kendinize göre özel bir kanal listesi uydu listesi ve lnb listesi oluşturabilirsiniz cihazınızın özelliklerini en maksimum seviyede kullanabilirsiniz
cevap ın için teşekkür ama
bide şöyle bir istekte bulunayım

md3_md4

lnb ayarları nedir 1 ci sorum bu
2 cisi ise bu ayarlara ait frekanslar ne olmalı

hatta topluca
mdü1 lnb ayarı ve frekanslar
mdü2 lnb ayarı ve frekanslar
mdü3 lnb ayarı ve frekanslar
mdü4 lnb ayarı ve frekans degerlerini yazmanız mümkünmü :D

teşekkürler şimdiden

mdu lnb ler üzerinde gerekli frekanslar yazılıdır mdu4 örnek olarak verebilirim

walla hocam birincisi bu resmi tepe takla super çekmisisn :D

2 cisi evet bantlar yazıyo
ama üni lnb de 9750 10600 low high bu belli
mdü 4 de hangi band ı girecegiz low 1-2-3

ve hangisini girip bakacagımız frekans hangisi_?

kısaca çok basit bişey ama böyle görünce anlamıyorum ya.

elinde hazır frekans listesi olan eklesin bende kurtulam

bildigim kadarı ile mdü_1 10000_10600 mdü2 10000_10450

kısaca biri şunu kısa ve öz yazsın kurtulalım
mdü 1 low__? high__? frekanslar:confused:
mdü 2 low__? high__? frekanslar:confused:
mdü 3 low__? high__? frekanslar:confused:
mdü 4 low__? high__? frekanslar:confused:
elimde hazır mdü lnb olsa deneyip ben yazacam elimde yok.

:(

Geri
Yukarı