Taplin-wodex-Digibox-Prozeg-Tekniksat (Ali Chip 3329C) JTAG Uygulamaları

Driver Kurulumu

Driver Kurulumu Nasıl Yapılır Aşağıda resimli olarak anlatımını sunuyorum resimleri takip ediniz driver kurulmadan jtag programı ıle jtag yazılımını yükleyemezsınız

driver1.jpg

driver2.jpg

driver3.jpg

Ali 3329C Jtag uygulaması için bir kaç önemli not

Ali 3329C Jtag uygulaması için bir kaç önemli not eklemek istiyorum.Driver kurulmadan jtag yüklemek için kullandığımız program çalışmayacaktır.AÖnce driveri kurmanız gerekmektedir.

Jtag programı üzerinde ise önemli bir kaç ayrıntıya dikkat etmemiz gerekmektedir.resim üzerinde bu önemli noktaları işaretleyeceğim.

ejtag.jpg

driverjtag.jpg

Ali 3329C Jtag uygulaması nasıl yapılacak word uygulamasında hazırladığım resimli açıklamalar

Ali 3329C Jtag uygulaması nasıl yapılacak word uygulamasında hazırladığım resimli açıklamalar ekteki dosya içinde yer almaktadır.jtag uygulamasını uygulamadan önce muhahkak okuyunuz aksi takdirde jtag uygulamanız çalışmayabilir.

Eklentiler

Jtag Uygulaması V1.3.1_G

1.3.1_G1.jpg

1.3.1_G2.jpg

Jtag Uygulaması V1.3.1_G Ali chipset 3329C taplin 9000fta plus taplin 9001 fta plus
wodex wx1000fta plus ve cihansat üzerini plus serisi cihazların jtag dosyalarını kapsamaktadır.

Eklentiler

Bu jtaglardan yapıp uygun fiyatlarda satacağız bilgilerinize sunulur arkadaşlar. uygulaması çok basit gerekli açıklamalar ve devreleri mevcut fakat yinede isteyenlere hazır yollayabiliriz

ustat cok teşekürler bende var türkce jtangv3+neccpu yazıyor ben kurulumunu yaptım ama şifre istiyor saygılarımla

Geri
Yukarı