Taplin 8100-8800ci-9900cxci-skywalker Sorularınız Ve Çözümleri

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin 8100-8800ci-9900cxci-skywalker Sorularınız Ve Çözümlerini Bu başlık Altından Sunacağım

arkadaşım mümkünse taplin 8800 cı kanal listesi yükleme prg çalışmalarınız için başarılar dilerim

Son düzenleme:
8100 fta plus cihazda görüntü gelmiyo ses var görüntü yok bazende seste yok görüntüde yok simsiyah ekran

8100 fta plus

8100 fta plus cihazda görüntü gelmiyo ses var görüntü yok bazende seste yok görüntüde yok simsiyah ekran
arkadaşım öncelikle belirtmiş olduğunuz arıza devrede bir çatlak kopuk arızası gibi bir arıza ama öncelikle kulanmış olduğun skart kablosunu kontroledersen daha iyi olur arıza devam ederse enyakın taplin servisine müracat etmen daha iyi olacaktır

8100 fta

yarım yazı oldu ama bence yazılım problemi gibi görüyorum bu sıkıntıyı
arkadaşım arıza belirtisi olarak ses geliyor görüntü olmuyor diye belirtmiş arkadaş yazılımla ne ilgisi olabilir anlayamadım bence donanım problemi var cihazda kesin sonuç için teknik servisle görüşmesi daha iyi olacaktır kolay gelsin

8100

arkadaşım arıza belirtisi olarak ses geliyor görüntü olmuyor diye belirtmiş arkadaş yazılımla ne ilgisi olabilir anlayamadım bence donanım problemi var cihazda kesin sonuç için teknik servisle görüşmesi daha iyi olacaktır kolay gelsin

doğrudur ustam kolay gelsin

8800 cı yazılım

ben Taplin 8800CI cihazıma yazılım atamıyorum. sürekli no answer diyor
arkadaşım kulanmış olduğun yükleyicede bir hata oluşmuş olabilir tekrar indirim yeniden dene eğer yine aynı sorun varsa cihazın rs 232 entegresi arızalıdır başka birşeyden kaynaklanmaz kolay gelsin

9900 hata

selam arkadaşlar bende taplin 9900 cxcı var cihaz on yazıp kalıyor yazılım kabul etmiyor nasıl düzelir yardımcı olurmusunuz kurtarma yazılımı denedim ama yazılımı kabul etmiyor

Son düzenleme:
Geri
Yukarı