Son Dakika Fotis Türkiye Kupası Artık TRT' de..

ibrahimyzci

Moderator


Türkiye Kupası maçları artık
şifresiz olarak TRT ekranlarında.

Yarım asırlık heyecan fırtınası yine TRT'de... Türkiye Kupası maçları iki sezon boyunca TRT ekranlarından şifresiz ve ücretsiz olarak izleyiciyle buluşacak. Süper maçların iki yıl boyunca yayınlanması için en yüksek teklifi TRT verdi. Türkiye Kupasının isim hakkının pazarlama hakkı da TRT'ye ait olacak. Bu konuyla ilgili çalışmalar başladı. Çok sayıda kuruluş ve firma da isim hakkı için TRT ile temaslara başladı.

Türkiye Kupası'nın yayın hakkına ilişkin resmi açıklama yarın (21.08.2009) Futbol Federasyonu'nca yapılacak. Yayıncılıkta çıtayı daha yükseğe çeken TRT, yeşil sahalardaki rekabeti yepyeni programlarla süsleyecek. Maç öncesi ve maç sonrası yayınlarla ekran başından ayrılamayacaksınız.

5'er takımdan oluşan 4 grubun mücadelesi Ekim ayından itibaren TRT'den yayınlanacak. 33 maçlık kupa heyecanı Mayıs ayında noktalanacak. Fenerbahçe kupa özlemine son verebilecek mi? Son şampiyon Beşiktaş yine kupayı kaldırabilecek mi? Yeni yıldızlarıyla güçlenen Galatasaray kupayı müzesine taşıyabilecek mi? İşte bu sorular cevabını TRT'de bulacak. Futbolun kalbi sezon boyunca TRT'de atacak. Deneyimli kadrosuyla Türkiye'nin ekranı adeta bir futbol resitali sunacak.

Kupa heyecanı için 2 yıl boyunca adresiniz TRT olacak.

KAYNAK
 
Yukarı