ŞOK! Gelini kuaförde bırakıp eski sevgilisiyle kaçtı!

ibrahimyzci

Moderator
Yıllar yılı düğün gününü hayal eden genç kız için artık o gün gelmiştir. Misafirler gelmiş, gelin de kuaförde hazırlanmaktadır. İşte, film gibi olayın devamı...

Olay, 4 Temmuz'da Eğerci'ye bağlı Kurudere Köyü'nde yaşandı. Babası Selahattin Çeribaşı ile birlikte ormancılık yapan ve 1 yıl önce askerden gelen Ali Çeribaşı, uzun süre aşk yaşadığı aynı köyden Derya Demirci ile evlenmek istedi. Ancak Ali Çeribaşı, önce ablası ve ağabeyinin evleneceğini, bu yüzden 4 yıl beklemesi gerektiğini söyleyen Derya Demirci'den ayrıldı. Ailesinin evlenmesi için baskı yaptığı Ali Çeribaşı, komşusunun kızı Sevilay Tığoğlu'na (Çeribaşı) evlenme teklifinde bulundu. Ailelerin de onay vermesi üzerine önce nişan yapıldı. 1 ay önce de nikâhları kıyılan çift, 5 Temmuz'u da düğün tarihi olarak belirleyip, davetiyeleri dağıttı.

KUAFÖRDE BIRAKIP GİTTİ

İki aile kına günü son hazırlıklarını yaparken, Ali Çeribaşı, Sevilay Çeribaşı'nı Devrek'te kuaföre götürdü. Çarşıda işi olduğunu söyleyerek kuaförden çıkan Ali Çeribaşı bir daha geriye dönmedi. Eniştesini arayan Ali Çeribaşı, düğünden vazgeçtiğini, eski sevgilisi Derya Demirci ile kaçtığını söyledi. Kısa sürede tüm ilçede duyulan olay karşısında iki aile de şaşkına döndü.

DÜNYAM YIKILDI, ŞOK OLDUM

59 yaşındaki Selahattin Çeribaşı, 9 gündür haber alamadığı oğlunun eski sevgilisiyle kaçtığını duyunca yıkıldıklarını söyledi. Çeribaşı, şöyle konuştu:"Düğün için tüm hazırlıkları yapmışken, 'oğlun sevgilisiyle kaçmış' dediklerinde dünyam yıkıldı, şok oldum. Oğlumun sevgilisi olduğunu bilmiyordum. Yoksa bu kadar masraf yapmazdım. Kız tarafına karşı da mahcup olduk. Boşanmak için mahkemeye başvuracağını söyledi. Utancımdan 2 gün hiç dışarıya çıkamadım. Oğlumun ne hali varsa görsün. Ben artık kafamı dinlemek istiyorum."Nigar Çeribaşı ise, oğlunun askerden önce Derya Demirci ile arkadaşlığının bulunduğunu belirterek, "Oğlum Derya ile evlenmek istiyordu. Derya da, 'ablam var, ağabeyim var' diyordu. Bunun üzerine oğlum da ayrıldı. Sonra Sevilay'la arkadaşlık ettiler. Birbirlerini sevdiler. Söz kestik, nişan yaptık, nikahlarını kıydık. Düğün hazırlıkları yaparken aldığımız haberle şok olduk" diye konuştu.

BOŞANMA DAVASI AÇIYOR
Olayın ardından Devrek'teki evlerine giden Sevilay Çeribaşı ve ailesi, gazetecilerin görüşme isteğini kabul etmedi. Sevilay Çeribaşı'nın, boşanmak için mahkemeye başvurduğu belirtildi.

AA

Last edited by a moderator:
Back