SMART MX04 via 2.6 yazılımına PatchData yükleyemiyorum yükleyince keyler degismiyor zeetv keylerini

saver

Üye
Kayıtlı Üye
Selam ustam Benim sorunum cok büyük.Ben CasLink_ALI_ZL-mod_13 ile yeni PatchData yapiyorum ve cihazimda suan sizin düzenlemis oldugunuz SMART MX04 via 2.6 yazılımına keylogo ile gönderiyorum.Fakat keyler degismedigi gibi VIACCES,IRDETO,NAGRA,SECA1-2,VIACCES2,CONAX,VE en önemlisi DirectCW Keyleri yok oluyor.Sizden ricam dört dörtlük ve sorunsuz via 2,6 icinde olup her türlü keyi yazabilecegimiz bir yazilim düzenleyip göndermeniz.Her yazilimda mutlaka bir sorun cikiyor insallah bizi duyar ve anlarsiniz.ilginiz icin simdiden tesekkür ederim.
yardiminizi bekliyoruz.

bu sorun yazılımdan kaynaklanmıyor arkadaşım sorun softcam dosyasını patch cevirmeden önce dcw keyleri elle girmeniz gerekmektedir aksi takdirde dcw keysisteminin içi boş görünür ve mevcut keyleri de siler sebebi ise smart orjinal yazılımındaki dcw keyleri ile benim hazırladığım yazılımların dcw key sistemi farklı

Merhaba ustam öncelikle cevap yazdiginiz icin tesekkür ederim.ustam ben heryolu denedim olmuyor caslink serisinin ve softcam cesitlerinin hepsiyle patchData yapip gönderdim dcw keysizde yapip gönderdim herseferinde sonuc ayni.Bana yazilimi yeniden gönderip nasil yapmam gerektigini anlatirsaniz ve gerekli olan verileri gönderirseniz cok sevinirim tesekkürler.

Merhaba ustam öncelikle cevap yazdiginiz icin tesekkür ederim.ustam ben heryolu denedim olmuyor caslink serisinin ve softcam cesitlerinin hepsiyle patchData yapip gönderdim dcw keysizde yapip gönderdim herseferinde sonuc ayni.Bana yazilimi yeniden gönderip nasil yapmam gerektigini anlatirsaniz ve gerekli olan verileri gönderirseniz cok sevinirim tesekkürler.

foruma video ekliyorum ben sadece 1 key ekledim gerisini kendinizde yapabilirsiniz videoyu izleyiniz.

Embedded media from this media site is no longer available

Eklentiler

• smartvia2.6..zip
    972,9 KB · Görüntüleme: 64
  • Usb..zip
    374,9 KB · Görüntüleme: 29
  • PatchData..zip
    4,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
vimeo daki video linki

Vimeo video adresindeki video linkimiz buyrun dikkatlice izleyiniz

Son düzenleme:
Ustam yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim.Bu aksam deneyecegim,yazilim olarak hangisini kullanabilirim,birde ustam kafama takilan bir noktadaha var bu PatchData 32kb biraz büyük bunuda cihaza keylogo programiylami yoksa baska bir programlami gönderecegiz.Tekrar yardimlariniz icin cok tesekkür ederim.

Ustam yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim.Bu aksam deneyecegim,yazilim olarak hangisini kullanabilirim,birde ustam kafama takilan bir noktadaha var bu PatchData 32kb biraz büyük bunuda cihaza keylogo programiylami yoksa baska bir programlami gönderecegiz.Tekrar yardimlariniz icin cok tesekkür ederim.

key yükleme işlemi keylogo ile yapılır.dogal olarak key logo programını kullanmanız gerekmektedir.bu sistem ve verdiğim programlar taplin wodex için geçerlidir smart cihazlarda yöntem daha farklıdır.

Tesekkür ederim ustam bende smart mx04 var fakat sizin gondermis oldugunuz taplin yazilimini kullaniyorum.ozaman bende taplin yada digibox keylogo programiylada gönderebilirmiyim.Birde benim cihazim icin sizce en uygun yzilim hangisi olabilir taplinmi,wodexmiyoksa digibox mu bu konularda beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.cok tesekkür ederim.

smart mx04 ile sadece yazılımların ID kodları farklıdır.diğer tüm yükleyicileri aynıdır.taplin,wodex fark etmez sadece görsel olarak meüleri farklıdır görsellik olarak hangisi hoşuna giderse onu kullanabilirsiniz

Merhaba ustam tekrar rahatsiz ettigim icin özür dilerim.yukaridaki verileri denedim ve siz hakliymissiniz simdi keyler gitmiyor.verdiginiz PatchData yi yükledim fakat zeetv yi acmadi neden acmadigini cözemedim belki yapilacak islemler var diye düsündüm.Keyler verildigi gün diablo cam´a elle yazdim acilmisti bunuda keyleri yazinca acilir zannettim demekki öyle deyilmis yinede vermis oldugunuz bilgiler icin cok tesekkür ederim .

Keyler aktif olmayabilir aktif olan keyler varsa yeniden deneyiniz yada dcw farklı aktif olan key ile yaptıklarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz

Geri
Yukarı