Sisteminizi formda tutmak için

FORCİBLE20

GOLDMASTER AR-GE DESTEKSystem Mechanic, PC'nizi formda tutmak için kullanabileceginiz genel amaçli bir program. Bu saglam pakedin kullanimi çocuk isi, üstelik içinde yiginla degerli araç bulunuyor. Program birbirinin ayni olup bosu bosuna yer kaplayan dosyalari ve çesit çesit çöp dosyasini bulup kaldirabiliyor. Hangi sürücüleri ve/veya klasörleri tarayacagini seçebiliyor, programin içindeki "çöp dosyasi" (waste file) listesine istediginiz gibi müdahale edebiliyorsunuz.

Taramalar bittiginde, System Mechanic belirlenen kriterlere uyan dosyalarin listesini sunuyor. Böylece içlerinden istediklerinizi silebiliyorsunuz. Program ayrica bozuk kisayollari düzeltmenizi ya da silmenizi, hatali Registry girislerini ve geçersiz kurulum dosyasi bilgilerini kaldirmanizi da mümkün kiliyor. Programin içindeki diger araçlar sayesinde Windows açildiginda hangi programlarin yüklenecegini belirleyebiliyor ve program kurulumlarini göz altinda tutabiliyorsunuz.

Daha sonra karsilastirma yapmak için sisteminizin bir dökümünü çikarabilir ya da belli bir kurulumun sisteminizde ne gibi degisikliklere yol açtigi konusunda bir rapor alabilirsiniz. Programin özellikleri arasinda güvenli dosya süpürmeleri gerçeklestirebilmesi, masaüstü degisiklikleri yapabilmesi, Internet baglantisindan tam randiman almaya yönelik seçenekler ve güvenlik özellikleri de bulunuyor. Son olarak da, sisteminizi sizi sürekli ugrastirmadan formda tutmak için, "scheduler"i sayesinde sizin önceden belirlediginiz görevleri vakti gelince uygulayabiliyor.


Download System Mechanic Professional
 
Yukarı