Samsung F Serisi Smart TV icin Türk-Alman ve Diger IPTV Yükleme Metodu

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Merhaba,
Samsung Smart tv F serisi icin Apps yükleme diger serilerden farklidir.devolop oturumu acmak icin name : developer
sifre sso1029dev! olarak giris yapiyoruz diger serilerde sifre farklidir bunu sadece f serilerinde kullaniyoruz.
Soru : Develop oturumu nasil aciliyor ?
Cevap : Smart tv televizyonumuzun kumandasindan SMART HUB basiyoruz,Meine TV-Apps a girdikten sonra asagidaki Weitere apps kismina gelip ok diyip tvde daha önce kayitli facebook apps ine tikliyoruz bize bir pencere acilacak oraya E.mail kismina develop passwort kismina sso1029dev! yazdikdan sonra Mein kennwort speichern kutusunu isaretleyip anmeld. tikliyoruz size bir uyari gelicek onu zustimmen yapip ekranin yukarisinda sol kisimda giris yaptiginizi göreceksiniz daha sonra kumandanizdan return tusu ile 1 defa basarak geri weitere Apps kismina gelecegiz sagda optionen kismina gelip ip setting kutusuna 91.203.212.202 yazip okledikden sonra bir tane geri gelip start aüü sync tiklayin eger bu islem yapmazsa tv acip kapatip tekrar deneyin.su an nstreamlmod programini ve yaninda bir kac daha apps indirdigini göreceksiniz.daha sonra asagida vermis oldugum .xml uzantili dosyayi bir usb diske yükleyin
DepositFiles
daha sonra appslere girip nstreamlmod acin 22 numaradaki USB tarayicisi isimli dosyaya tiklayin ve sizin usbnizi göreceksiniz oraya catik.xml dosyasina tikladiginizda kanal listenizi secip izleyebilirsiniz.catik.xml dosyasini istediginiz sekilde ismini degistirebilirsiniz ve icerisindeki linkleri degistirip güncel izlemek istediginiz bütün iptv ve video.spor ,haber ,cizgi film gibi diger ip adreslerini notepad++ (internetten ücretsiz indirebilirsiniz ) programi ile editleyip tekrar kayit edip usbnize yükleyebilirsiniz.Alıntıdır..

Eklentiler

• catik.rar
    3,3 KB · Görüntüleme: 296
46f8000

bende samsung ue-46f8000 var ancak developer hesabını giremiyorum e-mail uzantısı istiyor. developer@hotmail.com gibi girmek gerekiyor. yardımcı olursan çok sevinirim bu iş 46f8000 de nasıl oluyor? şimdiden sağol...

bende samsung 46f8000 var. fakat bahsedilen develop hesabı açılamıyor. develop@hotmail.com gibi bir mail adresini zorunlu olarak istiyor. ayrıca samsung hesabı açmayı smart hub dan değil ayarlar bölümünden giriyoruz. benim tv mi farklı acaba yardımcı olursan çok sevinirim. şimdiden saol..

kullanıcı adı develop şifre alanını boş bırakarak bağlandım. yüklemeyi yaptı. ancak hep kapanış açılışta hesaba yeniden bağlanıp sonrasında start app sync seçeneği ile widgetleri yeniden yüklemek gerekiyor. iş biraz uzun sürüyor ama neticede bağlandım.

kullanıcı adı develop şifre alanını boş bırakarak bağlandım. yüklemeyi yaptı. ancak hep kapanış açılışta hesaba yeniden bağlanıp sonrasında start app sync seçeneği ile widgetleri yeniden yüklemek gerekiyor. iş biraz uzun sürüyor ama neticede bağlandım.

Ayni problem bendede var. bunun bir cözümü varmi acab?

bu ayarların hepsini yaptım fakat birkaç menü açılmıyor munun için biyerlere üye falan mı olmak gerekiyor... teşekkürler .,

öncelikle slmlr. ben yeni üye oldum. vede bende samsung F seri tv var ama bir türlü iptv yükleyemedim. yukarıda yazılanların hepsini denedim ama yine de olmadı. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler,

Geri
Yukarı