Outlook'ta Bir etki alanından gelen ifade mesajları engellemek için.

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Outlook Express, Microsoft Windows ile gelen basit e-posta yazılımı, belirli bir etki alanından gelen tüm mesajları engellemek için hızlı bir yol sağlar. Size gönderenin, e-postalar gönderen engelleyebilirsiniz ama tüm alanı engelleme daha kolaydır. Ancak, bir etki alanı engelleme hem spam ve meşru mesajları engeller.

1. Outlook Express'i açın ve "Araçlar."

2. "Seçenekler" ve "düğme" Önemsiz E-posta seçeneğini seçin.

3. Seçenek "kalıcı yerine Önemsiz E-posta klasörüne taşımak şüpheli önemsiz e-posta silmek ara." Ne zaman, yahoo gibi ortak bir etki alanı adı engelliyor. com veya hotmail. com, sen Önemsiz E-posta klasörüne e-postaları gözden geçirme seçeneği isteyebilirsiniz. Seçin veya kutuya tıklayarak bu seçeneği kaldırın.

4. Sekmesinde "Engellenen Gönderenler seçin."

5. Seçin "ve ekle bir kutu açılır. Alan yazın etki alanı adı verilmiştir. Örneğin, "etkialanıadı girin. Net" tüm mesajları bu kaynaktan gelen engellemek için.

6. "OK" Engellenen Gönderenler listesine bu etki alanı adını kaydetmek için. Seçin ", sonraki etki alanı adını girmek veya" OK "kapatmak için ekleyin.

7. Eğer arkadaş veya aile kim bloke etki alanı adı kullanmak mesajları almak "Güvenli Gönderenler" sekmesi altında bireysel e-posta adresleri ekleyin.

İpuçları:

Eğer Önemsiz E-posta klasörüne mesajları göndermek için, klasörü açın ve seçmek ve gelen kutusuna meşru mesajları sürükleyerek ilerlemek seçin. Önemsiz E-posta klasörüne Sonra, sağ tıklayın ve "Boş Önemsiz E-posta Klasör." "Evet" kutusunu pop ki bu klasördeki tüm mesajları silmek istediğinizi onaylamak için.
 
Geri
Yukarı