Next YE-15000 HD Dsmart

caglayan07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Herkese selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım umarım konuyu dogru yere açmışımdır.Dsmart YE-15000 HD kullanıyorum 120 lik ofset antenle çogu kanallardaki sinyal kalitesi %8-15 bu normalmidir lütfen bu aleti kullanan varsa bana kendi sinyal durumlarını bildirirlerse memnun olurum aynı zamanda diger kullandıgım alette(YE-CIS 2000 super plus) bu kanalların sinyal kalitesi %80 lerde gösteriyor alakanıza şimdiden teşekkür ederim

Herkese selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım umarım konuyu dogru yere açmışımdır.Dsmart YE-15000 HD kullanıyorum 120 lik ofset antenle çogu kanallardaki sinyal kalitesi %8-15 bu normalmidir lütfen bu aleti kullanan varsa bana kendi sinyal durumlarını bildirirlerse memnun olurum aynı zamanda diger kullandıgım alette(YE-CIS 2000 super plus) bu kanalların sinyal kalitesi %80 lerde gösteriyor alakanıza şimdiden teşekkür ederim

Sinyal seviyeniz next 2000 süper plusta %90 ise kanallar normal bir şekilde gösterme olur.Tabi bu cihazlardan cihaza göre oradaki sinyal kalite seviyesi değişkenlik gösterir.Kanallarınızı normal bir şekilde izliyorsanız sorun yoktur..

İlgine teşekkür ederim fakat yagmurlu havalarda süper plusla sorunsuz bir şekilde izliyorum fakat dsmart ın HD cihazıyla seyredemiyorum ben ona pek anlam veremedim acaba bendeki dsmart cihazı arızalımı

olabilir yagmurlu hava olunca baska bir yerde komsuda falan bir dene eger aynı yaparsa cıhazda sorun olabilir

lnb deneyin.kablonuz eskimi?D-Smart alıcıları tabiri caizse nazlı biraz lnb den fark ediyor.başıma geldi bikaç kere ya hd yayınları alamadık yada az yağmurda sinyalde bozukluk olur..

Denedim hiç bir sonuç alamadım işin garibi diger aletle sorunsuz izliyorum ama dsmart la biraz kapalı havada bazı kanalları izlememe imkan yok çanagı 120 likle degiştirdim halde kısacası bence dsmart aldıgı bedeli hak etmiyor ilgine teşekkür ederim

Denedim hiç bir sonuç alamadım işin garibi diger aletle sorunsuz izliyorum ama dsmart la biraz kapalı havada bazı kanalları izlememe imkan yok çanagı 120 likle degiştirdim halde kısacası bence dsmart aldıgı bedeli hak etmiyor ilgine teşekkür ederim
d-smartın sahibi ne hak ediyoki ürünüde haketsin.

Geri
Yukarı