Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor

usta 77

Tanınmış Üye
Kayıtlı Üye
[h=1]Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor[/h]

[h=3]Motorola'dan gelen açıklamaya göre şirket çok yakında Hindistan genelinde satışa çıkmak üzere 4G destekli ve bütçe dostu akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor.
[/h]Motorola COO'su Rich Osterloh geçtiğimiz günlerde Hindistan'ı ziyaret etti ve önemli açıklamalarda bulundu. The Economic Times'ın paylaştığı habere göre COO, Motorola'nın Hindistan için yeni planları olduğundan bahsetmiş. Osterloh'a göre şirket 2015 yılında ülkenin en büyük 3. akıllı telefon üreticisi olmayı planlıyormuş.
Öte yandan isim, Motorola'nın bütçe dostu, uygun fiyatlı yeni akıllı telefonların üzerinde çalıştığını, 4G destekli bu cihazlar ile Hindistan'da büyük yükseliş beklediklerini söylüyor.

Rich Osterloh, ne tür 4G akıllı telefonların bizleri beklediğini, ne gibi donanımsal özellikler ile karşılaşacağımızı söylemezken, tahminler de Moto E'nin yeni bir sürümünden yana oldu. Moto E, Hindistan'da ciddi bir satış başarısı yakalamıştı. LTE/4G destekli yeni Moto E'nin 4.5 inç (540 x 960 piksel) ekran, daha iyi bir işlemci ve Android Lollipop ile gelmesi bekleniyor.

Motorola hali hazırda Hindistan'ın en büyük beşinci akıllı telefon şirketi konumunda bulunuyor.
 
Yukarı