Hovakod816

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Türkiyede en iyi içeriklere sahip ve günlük güncellenen firma olarak araştırma yaptığımızda açık ara en çok beğenilen ve IPTV tavsiye edilen firma olarak biziz.shop ile karşılaşıyoruz. İçeriklerin kalitesi 4K - UHD - FHD - HD - SD olarak her kullanıcıya hitap etmekte ve çoklu altyazı ve çoklu dublaj seçenekleri ile dilediğimiz şekilde içerikleri izleyebiliyoruz. IPTV uygulaması olarak önerilen bazı uygulamalar;

SS IPTV
Smart IPTV
Smart IPTV Xtream Player
IPTV Xtream Player & Download
TiviMate
Smart IPTV
Net IPTV
XCIPTV
GSE Smart IPTV

Ben IPTVBOXPRO nun programını kullanıyorum gerçekten oldukça iyi ve kullanımı hoş. Fakat google play store da bulamıyorsunuz kendi sitesinden iptv.cam müşteri temsilcisinden indirme linki alıyorsunuz direkt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben IPTVBOXPRO nun programını kullanıyorum gerçekten oldukça iyi ve kullanımı hoş. Fakat google play store da bulamıyorsunuz kendi sitesinden iptv.cam müşteri temsilcisinden indirme linki alıyorsunuz direkt.
Tavsiye için teşekkürler, 6 aylık paket başarıyla satın alınmıştır.

Hocam ben de teşekkür ederim çok uzun zamandır sorunlu iptvler ile uğraşıyormuşum. Birde işin tuhafı bir kaç farklı satıcıdan farklı testler ldım baktım onlar da aynı dedim herhalde artık bu iptv olayı bitmiş. Meğersem kullandıklarım ve denediklerim bitikmiş :mad:

Bereket iptvboxpro yu yazışsın da kaliteli bir hizmet sayende bulup aldım.:cool:
Tekrar teşekkürler.

iptvboxpro daha önce kullanmamış kişilere satış yapmıyormuş nasıl alacağız o zaman biraz saçma değil mi? yani alırken iyisini almak istiyorum ama daha önce tecrübem olmadığı için alamıyorum ne perhiz ne lahana çok saçma!

Evet hocam iptvboxpro daha önce kullanmamış deneyim sahibi olmamış kişilere satış yapmıyor bir de sadece papara ile ödeme alıyor bilginize. Kapalı devre ve kendi kurallarına göre çalışıyorlar. Şayet alabilseydiniz sektörün en iyisinden hizmet alma şansına erişirdiniz. Kısmet.

iptvboxpro şu anda en iyisi bak sezon başından beri tüm diğerleri bozdu ciddi ciddi bozdu bi bu boxpro dan sıkınrı yok. baya eski bir firma zannedersem 15-20 senelik var tertemiz ben bi 8-9 senesini biliyorum

Geri
Yukarı