Insanlığa direniş hareketi-kahrolası israil-Kahrolsun İsrail

ewerest34

Gold Member
Küreselleşme” falan mı diyordunuz?
O zaman alın işte size küreselleşme!
İşte ilk “küresel kutlu deniz yoluculuğu” başladı...
Gemiler Gazze’ye doğru gidiyor.
Dünyanın dört bir yanından sivil toplum örgütleri, İHH adlı yardım kuruluşunun öncülüğünde, gemilere yüklediler yardım malzemelerini ve yola çıktılar...
Diplomasi şebekliklerini, kimsenin takmadığı Birleşmiş Milletler kararlarını, laga lugaları, asık suratlı devlet kurallarını, acımasız sınırları, vicdansız statükoyu geride bırakıp “iş başa düştü” diyerek yola koyuldular.
İsrail tehdit etse de, ABD hoşlanmasa da, savaş gemileri harekete geçirilse de, hükümetler tavır almak için olacakları beklese de...
Zerre kadar taviz vermeden ve hiç umursamadan gidiyor gemiler...
Ne mutlu o kutlu filoya...
Ne mutlu o gemilerin içindekilere...
Zalimin tehdidine rağmen, mazlumun beklentisini boşa çıkarmıyorlar.
Sırf bunun için bile her şeye değer.

Forumda İHH ile ilgili reklamlarımızı destek olarak sunduk.Fakat sadece bu yeterli değil bu olaylar beni derinden üzdü.İsraili kınıyorum.Buraya giden insanlarımızı desteklemeliyiz. Arkadaşlar Düşüncelerinizi buradan baylaşabilirsiniz.

---------- Sonra gönderilen 02-06-2010 Saat 09:52 ---------- İlk önce gönderilen 31-05-2010 Saat 15:21 ----------

İsrail ile ilgili son günlerde yaşanan bu şiddeti kınıyoruz demiştik fakat forum kullanıcıları olarak bu konuya bu kadar duyarsız kalmanız beni açıkcası üzdü.Toplum olarak yok savaş açıls daha iyi idi yok söyle yok böyle demekle kalmıyor hükümeti eleştirirken aynı şeyleri yapıyoruz fakat bizlerde duyarsız kalıyoruz burda yazı yazmayı bile kendimize çok görüyoruz fakat israilliler yutube tewetter gibi yerlerden kendilerini haklı çıkarmak için digital ortamda ellerinden geleni yapıyorlar.Bizler neden bunu yapmıyoruz.
İsraili bir kez daha kınıyorum arkadaşlar

İsrailin internet ortamında başlattığı dijital savaşa yenik düşmeyelim arkadaşlar gereken neyse yorumlarınızı kınamalarınızı yazabilirsiniz.

israil zamanında kendine yapılan zulmu en iyi bilen bir millet olmasına ramen bu şekilde davranmasının tek bir ifadesi olabilir oda çok korkak bir millet olmasıdır. yaralı bir insana kelepçe vurmak bunun en iyi ispatıdır.vede buşekilde silahlanması da bunu gösterir.insanoğlunun bu şekilde davranmasıda sonunun geleceğine işarettir.geçmiş zamanlarda bugibil kavimler hep helak olmuştur.

İHH Yardım kuruluşu önderliğinde yapılan yardımları hunharca engelleyen alçak,şerefsiz ve haysiyetsiz israil'i şidettle kınıyorum.ALLAH C.C orada vefat eden kardeşlerimize rahmet eylesin. ...

Bu saldırıda çok şeyler öğrendim arkadaşlar bunlardan biri Türkler tarafından geliştirilen isteilin uygulayacağı karatma politikasını yok edebilmek ve engellenecek olan yayınları canlı oalrak dünya kamuoyuna duyurabilmek için kısa sürede yapılan bir verici alıcı sistemi bu sistem yapıldığında çanakkale civarında anteni sorun cıkarmış olup yine muhendisler tarafından tamir edilip saldırı sırasında uydu sinyalini kesen israil hükümetinin yaptığı kanlı saldırıyı bu sistem ile tüm dünyaya canlı oalrak duyurmuşlardır israil devleti yayını kesemediklerini anlayınca iş işten geçmişti bu türk mühendisleri tebrik ediyorum.Başarılarının devamını dilerim.

İSRAİL MALLARINA BOYKOT ÇAĞRISI

İSRAİL MALLARINı noykot edelim arkadaşlar elimizden geleni yapalım

Arkadaşlar işte israil'in malları
1-NOKİA
2-MC DONALDS
3-VAKKO
4-PROFİLO
5-CARREFOUR
6-KOMİLİ
7-SARALLE
8-PANTENE
9-ELİDOR
10-RECOİCE
11-BLENDAX
12-DOVE
13-LUX
14-CLEAR
15-İPANA
16-SİGNAL
17-COLGATE
18-ORKİD
19-CİF
20-VİM
21-DOMESTOS
22-REXONA
23-COCA COLA
24-FANTA
25-PEPSİ
26-YEDİGÜN
27-FRUKO
28-SPRİTE
29-SENSUN
30-SCHWEPPES
31-TURKUAZ
32-LİPTON
33-TANG
34-CAPPY
35-ARİEL
36-OMO
37-YUMOS
38-ALO
39-ACE
40-RİNSO
41-SANA
42-KENT
43-KNORR
44-MAGNUM
45-PANDA
46-ALGİDA
47-CARTEDOR
48-CORNETTO
49-DANONE
50-VİVİDENT
51-FİRST
52-CALVE
53-NESTLE
54-NESCAFE
55-NESQUİK
56-KİTKAT
57-MİLKA
58-JACOBS
59-MİLKYBAR

Son düzenleyen: Moderatör:
Arz-ı Mukaddes Kanlı hançer mi Filistin o ne bağrında senin
Sana gökler ve zeminler ediyor şimdi enin Söyle ey arz-ı mukaddes ki hariminde o kim?
Görecek miydi gözün haydudu sinende mu kim? Çiğniyor kahpe hem de en kirli ayaklar işte
Sana mahzundur bütün ervafı duruyor peyveste İşte çiğnendi harem gah yıkılıp böyle hudut
Hemde milletler içinde o zelil kavmi yahut Enbiya yurdu Filistin Şuheda medfenidir?
Hangi imana sığar yaptığımız söyle nedir? Yıkılırken o aziz medfeni ashab-ı nebi
Seyredin öylemi?Eyvah ne feci ya rabbi!.. Şimdi gördükçe hariminde o melunu
Sarsıyor ruhumu dehşet hele andıkça bunu Söyle! Milyonla şehidin kanı olsunmu tebah
Yeter ey millet-i merhume !..
Yeter oldu sabah

Son düzenleme:
Merhaba.
Bu dünyanın her yerindeki tüm özgür insanlara merhaba.
Bu sorunlar din ve etnik köken fark etmeksizin her insanın yüreğini acıtıyor.
Bu, ulusların değil, hükümetlerin yanlış politikalarının sonucudur.
Umarım bu kanserli tümör ve destekçileri bir an önce yok edilir.
Bu Allah'ın vaadidir.

Geri
Yukarı