İnanılmaz kaza! Tuvaletini yaparken uçurumdan düştü!

ibrahimyzci

Moderator
i.php


Çarşı iznine çıkan asker, gezdiği muhitte tuvalet bulamayınca ihtiyacını gidermenin yolunu tam bulmuştu ki...


Çarşı iznine çıkan er Yusuf C. (21), bir arkadaşıyla birlikte turistik merkezlerden olan ve içinde Osmangazi ile Oğlu Orhan Gazi'nin türbelerinin de bulunduğu Tophane Parkı'na gezmeye gitti. Burada arkadaşıyla bir süre gezen er, yakında tuvalet olmayınca yamaçta ağaçların arasına giderek uçuruma küçük tuvaletini yapmak istedi.Yusuf C., bir süre sonra dengesini kaybederek yaklaşık 30 metreden aşağıda bulunan Atlantik Düğün Salonu'nun arka giriş kapısı önüne düştü. Yaşanan gürültü ve bağrışmalar sonrasında dışarı çakan düğün sakinleri, Yusuf C.'yi kanlar içinde görünce durumu polise bildirdi. Ağır yaralanan Yusuf C., olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibince Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yusuf C.'nin durumunun ciddi olduğu kaydedildi.

Bu sırada Cenk Y. (10) isimli çocuğun sünnet düğününe katılan yakınları, kısa süreli şaşkınlık ve şokun ardından kaldıkların yerden düğülerine devam etti.Düğün salonunun sahibi Şefik Ağaç, gazetecilere yaptığı açıklamada, ''Ne olduğunu anlamadık. Bir anda gelen ses üzerine dışarı çıktık ve genç arkadaşımızı kanlar içinde bulduk. İnşallah durumu iyidir kafasının üstüne çok kötü düşmüş.'' diye konuştu.Düğünde bulunan misafirlerin büyük şok yaşadıklarını ve korktuklarını anlatan Şefik Ağaç, "Benim düğün salonumun da başına gelmeyen kalmadı. Bir adam öldürüldü, bir yandı, son olarak genç gelip buradan düştü." şeklinde konuştu.

AA
 

Yazar: ibrahimyzci
Makale başlığı: İnanılmaz kaza! Tuvaletini yaparken uçurumdan düştü!
Kaynak URL: Uydudoktoru Forum-https://uydudoktoru.com/
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak dahil olmak üzere makaleden kısa alıntı yapılabilir ancak makalenin tamamı yazarın izni olmadan başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.
Geri
Yukarı