Hakan Şükür Fenerbahçe dedi

ibrahimyzci

Moderator


Cim-Bom’un efsane isimlerinden Hakan Şükür’den ilginç tahmin. 24’e konuşan Galatasaray’ın eski starı şampiyonluk adayını açıkladı.24’e konuşan Galatasaray’ın eski golcüsü, “Tarihin en yıldızlarla dolu ligi olacak. Şampiyonluk havasını özlemle bekleyen Fener çok avantajlı. Cim-Bom’da günü kurtarma politikası var” dedi...

ÖZLEMLE BEKLİYORLAR

Cim-Bom’un efsane isimlerinden Hakan Şükür’den ilginç tahmin. 24’e konuşan Galatasaray’ın eski starı, her takımı çok zorlu bir sezonun beklediğini belirterek, “Yıldızlarla dolu bir lig olacak. Şampiyonluk için en büyük adayım Fenerbahçe. Böyle bir havayı özlemle bekliyorlar. Çünkü geçen yıl başarısız oldular” ifadesini kullandı.

KULÜP GELECEĞİNİ Mİ SATMALI!


Galatasaray’ı da değerlendiren Hakan, “Kendine ait değerleri olan bir kulüp. Ama son yıllarda bu değerlerinden uzaklaştı. Benim dönemimde de maddi sıkıntı vardı. Ama bu sıkıntı hep yerli oyuncularaydı. Camia oturup düşünmeli. Kulüp geleceğini mi satmalı? Günü kurtarma politikası ile transfer yapılıyor. Bu çok yanlış” dedi.

ELANO SÜPER TRANSFER

Kral, “Cim-Bom bu sezon önemli transferler yaptı. Marka ve önemli isimleri kadrosuna katan bir takım görüntüsü var. Elano da Brezilya Milli Takımı’nın çok önemli bir futbolcusu. Çok kaliteli bir isim. Bu kadar Avrupa takımı varken, Galatasaray’ı tercih etmesi şaşırtıcı bir durum. Demek ki Galatasaray, ismiyle doğru orantılı ve maddi olarak da tatmin edici bir teklif sunmuş. Böyle kaliteli isimleri almak kolay değil. Ancak bunlar yapılırken çok yüksek maliyetli oyuncular alınıyor” şeklinde konuştu.

AA
 
Son düzenleme:
Yukarı