Günde 7 vakit namaz kılıyor diye kocasını boşadı!

ibrahimyzci

Moderator
i.php


Eşini, tarikata girip direksiyon başında bile namaz kılmakla suçlayan Avukat B.Ö.A. dava dilekçesinde ilginç detaylara yer verdi. İşte o iddialar.


"Yabancı kolejlerde okudum, medeni bir insanım" diyerek kendisini savunan 12 yıllık koca operatör Dr. İ.E.A. ile avukat eş arasındaki boşanma davası anlaşma ile sonuçlandı.
Kadının kızlarının velayeti ve aylık 2 bin TL nafaka ile kendisi için 600 bin TL maddi-manevi tazminat talebiyle Sarıyer Aile Mahkemesi'ne açtığı davada, velayetin anneye verilmesine ve babanın kızı için 500 TL nafaka ödemesine karar verildi.

8 yıl önce tarikata girmiş

Avukat B.Ö.A, dilekçesinde şu ifadelere yer vermişti: "Kocam 2001'den itibaren tarikata girdi. Günde 49 bin kez 'Allah' diyor ve 7 kez namaz kılıyor. Tarikatın ismini sonra açıklayacağım." Operatör Dr. İ.E.A. ise yanıt dilekçesinde, iddiaları şöyle yanıtlamıştı: "12 yıllık evliliğimiz süresince eşime, sevgi ve saygı gösterdim. Anlaşmalı boşanma gerçekleşmezse, tüm iddialara tek tek yanıt vereceğim."

AA
 

Yazar: ibrahimyzci
Makale başlığı: Günde 7 vakit namaz kılıyor diye kocasını boşadı!
Kaynak URL: Uydudoktoru Forum-https://uydudoktoru.com/
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak dahil olmak üzere makaleden kısa alıntı yapılabilir ancak makalenin tamamı yazarın izni olmadan başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.
Geri
Yukarı