Forum Kullanıcıları Ve Ziyaretçilerine Duyuru

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
Forum Kullanıcıları Ve Ziyaretçilerine Duyuru

Forum en kısa sürede eski haline getirilecektir çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız

Kullanıcılarımızdan ricamız forumu eski haline getirmek için bizimle çalışmak isteyenler bu mesaj altından yazabilirler

Forum üyeliğini geçici olarak durdurmuş bulunmaktayız forum tam anlamı ile hazırlanana kadar üyelik sistemi açılmayacaktır

Hep Beraber Birbirimize Destek Çıkarak En Kısa sürede eski haline gelecektir Tüm Forum Dostlarını Bekleriz

Allahın İzniyle En kısa Sürede Toparlayacağım Full Çalışmaya Devam Katkılarınızı bekleriz hayılı olsun

arkadaşlar geçmiş olsun bizlerde elimizden geldigi kadar yardıma hazırız.. eski haline kavuşur forum inanıyorum buna

Geçmiş Olsun

Site yöneticilerine ve üyelerimize geçmiş olsun herkesin yardımlarınıda bekliyoruz en kısa zamanda eskisinden daha başarılı bir şekilde yayına devam edecektir forumumuz. Desteğinizi bekliyoruz. Sevgiler.

MERHABA.
Geçmiş olsun diyorum, en kısa zamanda en iyiyi tekrar başaraçağınıza inancımız tamdır.
kolay gelsin.

Geçmiş olsun, (bir musibet bin nasihatten evladır)site güvenliğine biraz daha fazla dikkat etmek lazım İnşallah kısa sürede tekrar eski halini alır.

Geçmiş olsun... hackerlerin eline ne geçti merak ediyorum. çalışkan ve faydalı olan bir site için kötü düşünenlerin Allah (c.c.) layığını versin.
Skullu MehmedAli Paşanın dediği gibi. ancak sakalımızı traş ederler. sonra gelen sakal daha gür çıkar.
Sayın Uydudoktoru yönetimi sizlere Allah (c.c.) kolaylık versin.

Bu yapılan ne ilk nede son olacaktır arkadaşlar. önemli olan burda elbirliği ile forumu eski yerine getirmek olacaktır. Aslında Yaradana havale edip yola devam etmektir. herkese saygılar.

Geri
Yukarı