Forum Güncelleme

rizelim™

Aktif Üye
Yönetici
Sevgili dostlar artık forum yeni sürümüne yükseltilmiş olup forumda bazı değişiklikler oluşmuştur.Forum yavaş yavaş eski haline gelene kadar bazı sorunlar oluşabilir.Bu başlık altında forumda görmüş olduğunuz eksikleri bize bildirir iseniz bizim işimizi hafifletmiş olursunuz.Forumda bazı eklentiler çalışmayabilir onlarıda en kısa süre içerisinde aktif etmeye çalışacağız.Bu vesile ile yeni forum hayırlı olsun...

son yüklenen dosya bölümünü iptalmi ettiniz, sakına evet iptal ettik demeyiniz o bölümden siteye yeni yüklenenleri daha iyi takip ediyoruz.

arkadaşlar sitenin sağ tarafındaki bilgiler siteye çok karışıkmış imajı veriyor bu gibi bilgileri sitenin en başına veya ensonuna verilirse vede konu başlıkları sitenin en solundan en sağtarafakadar uzarsa daha sade gözükür bu benim düşüncem

arkadaşlar sitenin sağ tarafındaki bilgiler siteye çok karışıkmış imajı veriyor bu gibi bilgileri sitenin en başına veya ensonuna verilirse vede konu başlıkları sitenin en solundan en sağtarafakadar uzarsa daha sade gözükür bu benim düşüncem

resimde işaretlediğim yere tıklayarak sağda bulunan şeçenekleri kapatabilirsiniz kapalı ıken basarsanız seçenekleri tekrar görebilirsiniz

konu başlıklıkları değilde konu içeriği rengi çok acık zaten site rengi beyaz konuların iceriğide beyaza yakın. (taplin 9001 fta gibil konu başlıkları) bence daha koyu lacirvent olursa daha iyi görünür.birde yeni verilen konulari sitenin en başına yüklenirse daha kullanışlı olur bunlar benim düşüncemdir saygılar kolaygelsin.

Forum son versiyonu olan Version 4.0.8 sürümüne güncellenmiş olup 390 adet bug (Hata) bu sürüm ile düzenlenmiştir ve bu sürüm için tüm kullanıcılar için yeni bir özellik daha eklenmiştir bu özellik ise kendi profilinizi özelleştirebilmektir ve resimlerde kullanımını anlatacağım gerisi sizlere kalmıştır.

Eki Görüntüle 21468

Eki Görüntüle 21469

yukardaki resimde işaretlediğim yere tıklayınca pencere aşağı doğru açılacak ve ve düzenlemelerinizi kafanıza göre yaparsınız

Geri
Yukarı