DeskGate Uzaktan Bağlantı ve Destek Programı

Silverio

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
DeskGate uzaktan yardim programi ev kullanicilari için ücretsiz.

Uzaktaki Bilgisayarlara Erisim
DeskGate ile uzaktaki bilgisayarlari kendi bilgisayariniz gibi kolay bir sekilde kontrol edin.

DeskGate yüksek verimlilik ve en iyi seviye güvenlik saglar.
DeskGate 128 bit'lik kripto sayesinde tam güvenlik, TCP protokolü sayesinde data kaybi yasamadan, NAT arkasinda çalisabilme ve raporlama özellikleri ile en iyi IT çözümüdür.

Ev kullanicisi
Dünyanin neresinde olursaniz olun istediginiz yerden evdeki ya da ofisteki bilgisayariniza uzaktan baglanip istediginiz islemleri kolayca yapabilirsiniz.

IT Destegi
Çagri Merkezleri, IT Destegi Verenler, Birden çok daginik subesi olan Fabrikalar, Magazalar ve Restoran zincirlerinin tercihidir.

Kurum, Sirket ve Subeler
Özel Firmalar, Bankalar, Kurumlar, Ordu ve Devlet Daireleri gibi güvenligini üst seviyede tutmak isteyen her kurulusun tercihidir. DeskGate bilgisayarlarda size tam yetki saglar
IT Management ile ayni anda birden çok bilgisayari uzaktan yönetin.
DeskGate uzak lokasyonlarda bulunan bilgisayarlara, hizli güvenli bir sekilde yönetim imkani saglar. Destek verdiginiz bilgisayar hakkinda destek süresi, yardim olusturma özelligi ve envanter bilgisi gibi pek çok önemli bazi özellikleride size ek hizmet olarak saglar.

Hizli ve güvenli destek hizmeti
DeskGate uzak baglanti özelligi ile müsteriniz olmayan kullanicilara da hizli ve güvenli destek verebilirsiniz.

Çoklu rapor özelligi ile hizli sonuçlar
Destek süresi, envanter bilgisi, kurulu programlar ve kullanim süreleri, girilen web siteleri, kopyalanan dosyalar ve daha bir çok özel raporlara lisans yetkiniz dahilinde ulasabilirsiniz.

Video kayit ile güvenligi bir adim ileri götürün
Video kayit sayesinde, geçmise yönelik izleme yaparak kullanici itirazlarinin önüne geçebilir ya da serverlarinizda yetki verdiginiz uzaktan destek ekibinin, serverda yaptiklari tüm aktiviteleri kayit altina alabilirsiniz.

Sirket içi en iyi yönetim araci DeskGate IT Management
DeskGate IT Management ile birden fazla kullaniciya ayni anda hizli erisim destegi verebilirsiniz.
DeskGate IT Management kullanabilmek için öncelikle firma kaydi açmaniz gerekiyor.

Uzaktan destek hizmeti olusturma
Müsteri ya da destek hizmeti verdiginiz kullanicilariniz, ihtiyaç durumunda destek hizmeti olusturup sizden yardim çagrisi isteyebilirler.

Envanter ve Kullanici özet raporu
Destek verdiginiz kullanicilara ait bilgisayarlarin envanter bilgisine (Cihaz Özellikleri, Kurulu Yazilimlar ve Serial No'lar gibi bir çok özelliklerin) bilgisine ulasabilir, ayni zamanda kullanicilarin envanter bilgisi hakkinda özet raporlar çikarabilirsiniz.

demo için :

http://www.deskgate.com/

Geri
Yukarı