AutoPlay Media Studio Geliştirme Ekibi Kuralım Katılmak isteyenler Burayı Okuyunuz

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
AutoPlay Media Studio Geliştirme Ekibi Kuralım Katılmak isteyenler buradan yazabilirler ayrıca pm de atabilirsiniz yada hazırladığınız dersleri foruma ekleyebilirsiniz hem bizler öğrenmiş oluruz hemde bilmeyenler kendilerini eğitecekleri bir ortam bulmuş olacaklardır ben bildiğim kadarını yada arkadaşlarımız sağolsun öğrendiğimiz kadarı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Sizlerinde paylaşımlarını beklerim

Merhaba benim aio da yaptığım projede ön izleme yaptığımda ekrana ayrı bir aio sayfası açılıyor bir türlü halledemedim.
Fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun taşekkürler

Arkadaşlar bende varım öğrendiğim kadarını sizlerle paylaşacağım bir örnek çalışmam var şimdilik resmini ve projeyi exe olarak
paylaşıyorum yanlız bu sadece Şablon aşamasındadır ilerki zamanda katılımsız propramları içene ekleyeceğim size ön bilgi olarak şunu veriyim örneğin verdiğim linkten indirdiğiniz exe yi çalıştırdınız dönen resimlere birer numara verdim mesala 1.dönen resime tıktadığınızda internetle ilgili proğram sayfası açılacak 2. Sayfaya tıkladığınızda PC poğramları gibi vs....
umarım beğenirsiniz görüşlerinizi bekliyorum.

İNDİRME LİNKİ;

https://hotfile.com/dl/165894992/e6e318a/iHSAN_YAPIM_SHOW2.exe.html

Son düzenleyen: Moderatör:
AutoPlay Media Studio Geliştirme Ekibi Kuralım Katılmak isteyenler buradan yazabilirler ayrıca pm de atabilirsiniz yada hazırladığınız dersleri foruma ekleyebilirsiniz hem bizler öğrenmiş oluruz hemde bilmeyenler kendilerini eğitecekleri bir ortam bulmuş olacaklardır ben bildiğim kadarını yada arkadaşlarımız sağolsun öğrendiğimiz kadarı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Sizlerinde paylaşımlarını beklerim

bana yardım edebilecek biri yokmu

Geri
Yukarı