As and bs 500 dcı l. 3.91'den goldmaster sat 9400 cı l. 3.81 ya dönüşüm

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
ARCELIK AS 500 DCI L. 3.91 veya BEKO BS 500 DCI L. 3.91​

Cıhazlarınızı GOLDMASTER SAT 9400 CI cıhazınıza dönüştürmek için gereklı dosyalar ektedır bilgilerinize.

Tum kulanıcılara kolay gelsın iyi seyirler.​

Eklentiler

• AS AND BS 500 DCI L. 3.91 TO GOLDMASTER SAT 9400 CI FIRMWARE.zip
    822,8 KB · Görüntüleme: 91
beni oku bölümünde Cıhazınıza son olarakta SAT 9400 CI Enson cıkan EMU yazılımı yukleğiniz. diyor ama bn rar ın içinde böyle bir dosya göremedim

özr dilerim son bişey sorucam hepsini yükleyip sadece formdan ayrıca bakın dediniz sadece emu yazılımı yüklemesemde elle girsem biss şifrelerine olurmu

özr dilerim son bişey sorucam hepsini yükleyip sadece formdan ayrıca bakın dediniz sadece emu yazılımı yüklemesemde elle girsem biss şifrelerine olurmu

dönüşüm olduktan sonra cihazınız artık emuludur key menusune girip key girerek izleme imkanına sahipsiniz

kabloyu pc ile dekodere monte ettim ama pc dekoderi görmüyorrr nasıl yapcam

---------- Sonra gönderilen Saat 17:44 ---------- İlk önce gönderilen Saat 16:37 ----------

lütfenn cvppppppppppppppp yazın nolurrrrrrr

Son düzenleme:
kabloyu pc ile dekodere monte ettim ama pc dekoderi görmüyorrr nasıl yapcam

---------- Sonra gönderilen Saat 17:44 ---------- İlk önce gönderilen Saat 16:37 ----------

lütfenn cvppppppppppppppp yazın nolurrrrrrr

kullandığınız kablo bağlantısı nedir receiverde kullanılan kablo bağlatıları aşağıdaki gibi olmalıdır..

rs232kablosema4it7ou.jpg

valla bn nalburdan aldım rs 232 kablosu dedim bana bu kablodan verdiii

---------- Sonra gönderilen Saat 18:51 ---------- İlk önce gönderilen Saat 18:46 ----------

ewt baktım aynen bu kablodan ama görmyor bilgisayarım recevirı napıyım yardım et be abii sevaptır.

---------- Sonra gönderilen Saat 19:04 ---------- İlk önce gönderilen Saat 18:51 ----------

ewt bu kablodan ne yapmam lazım pc ye taktımda dekoderle bağladığımda görmüyor pc yardımmmm

KABLO Doğru ise sorun pc yada kullandığınız yükleyiciden kaynaklanabilir forumda bir kaç değişik yükleyici programı mevcut bu programları deneyiniz

anladımda bilgisayarım klasöründe görünmüyo dekoderi bağladığım zmn nasıl görebilirim

anladımda bilgisayarım klasöründe görünmüyo dekoderi bağladığım zmn nasıl görebilirim

[video=youtube;nKabi-aqtHQ]http://www.youtube.com/watch?v=nKabi-aqtHQ[/video]

Videoda çok basitçe anlattım bilgisayarım klasörü derken neyi kastettiğinizi anlamadım..

söyle söyliyeyim s,ze bn bilgisayarım da çıkarılabilir depolama birimi olan ayğıtlarda gözükmüyor malesef

söyle söyliyeyim s,ze bn bilgisayarım da çıkarılabilir depolama birimi olan ayğıtlarda gözükmüyor malesef

yükleme işlemi videodaki gibi yapılır arkadaşım depolama birimi olarak program gözükmez bilgisayarın nedir masa üstümü labtop mu laptop olup eğer dönüştürücü kullanıyorsan ayarlarını ona göre anlatacağım

anladım şimdi saol pc masaüstü bnm

---------- Sonra gönderilen Saat 14:47 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:11 ----------

şimdi ne yapcam videodaki olayı ypıyorum yüklemeyi ne zmna kadar bklicm

---------- Sonra gönderilen Saat 15:19 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:47 ----------

waiting for reguest. reset settop box yazıyo ve öle kalıyoo

bağlantı kuramadığından kaynaklanıyor.golmaster farklı yükleyiciler var bir dene kablon doğru ise bağlanması lazım pc üzerindeki seri port board üzerindemi yoksa sonradan ilave mi?

fırmware.zip dosyasını pc me indirdim daha sonrasında çevirme yazılımlarını topfıeld ile nasıl uydu alıcıma atarım lütfen yardım ...

ki programı kullanarak yazılımları cihazınıza rs232 kablosunu bağlayarak yazılımları yükleyiniz

slm arkadaşlar hortbird uydusunda bi kanal var normalde şifresiz ama uefa avrupa ligi maçlarında şifreleniyor kanalın adı ''RETE 4'' bu kanal hangi şifreleme sistemi ile şifreleniyor biss ile sifrelenirse şifreyi yazarmısınz.

Geri
Yukarı