ArÇelİk - Beko 550dci Orj. Ve Emu Yazilimlari

FORCİBLE20

GOLDMASTER AR-GE DESTEK
Beko veya Arçelik 550 DCI için v1.054 yazılımını siteye koydum..bu ortak bir yazılım ve ayarlar kısmına gelip 9301 basınca servis menüsü çıkar burdan logoyu değiştirebilirsiniz..BEKO_CI_RAM_1_54.ZIP dosyasını direk açın..dizin içindeki bekoload.bat dosyasını çalıştırın ve cihazın fişini takın (com1 e program ayarlı) yükleme işlemi başlayacaktır..sadece bu kadar

1.53 test yazılımı forumda mevcut buraya koymadım, bu yüzden sorunlar oluşabilir..lütfen cihaz ile ilgili sıkıntılarınızı bu konu başlığı altında bildirirseniz bende gerekli yerlere bunu iletebilirim...ayrıca şunuda unutmayın..piyasadaki bulunan tüm cihazlar ilk etapta benzer sorunlarla karşılaşmışlardır...birçok test yazılımı çıkmıştır..550 yeni bir cihaz oldugu için bazı sıkıntılar oluşmaktadır...ancak bunlar giderilebilir..az sabır..


1.48 versiyon ektedir..Emu eski versiyonda var ancak iyi bir yazılım değil..bu yüzden yenisini beklemek zorundayız..

yeni software yükleme dosyası ektedir. teraterm içine bu dosyaları atıp bekoload.bat dosyasını çalıştırın..macro.ttl dosyası içinde hangi dosyayı atacağı belirtilmiştir, bunu isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. bekoload dosyasını çalıştırıp cihazın fişini takın otomatik olarak yükleme başlayacaktır.
 

Eklentiler

Yukarı