Arçelik AS-520D CI Orjinal Yazılımı + Yükleme Loaderi (Denendi ve Çalışıyor)

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Arçelik AS-520D CI ORJİNAL YAZILIMI ARKADAŞLAR.. BELKİ NETTEN BULUP İNDİRMİŞSİNİZDİR YAZILAR BÜYÜKTÜR YADA AÇILMAZ BU VERECEĞİM YAZILIM ORJİNAL YAZILIMDIR ve İÇİNDE YÜKLEME LOADERİDE BULUNMAKTADIR...

Eklentiler

• arcelik_AS-520D_ci_Orjinal_yazilim.rar
    691,7 KB · Görüntüleme: 698
bu programı ındırdım ama ıcerısınde kanal lıstesı nasıl oluyor acaba yardım edebılırmısınız..

içinde yazılım yükleme loaderi ve kanal listesi yükleme loaderi mevcuttur kanal listesi mevcut değil.

Sa arkdaşlar ben programı indirdim ama şuan uyduma nasıl kuracagımı bilemıyorum bi video atıp yada varsa linkini atarsanız sevinirim saygılarr.

Program içinde teşekkür ederim çok aradım ve yine uydu doktorumda buldum başarılarınızın devamını beklıyorum .:confused::cool::eek::p:rolleyes:;):mad::D:eek::)

Sa arkdaşlar ben programı indirdim ama şuan uyduma nasıl kuracagımı bilemıyorum bi video atıp yada varsa linkini atarsanız sevinirim saygılarr.

Program içinde teşekkür ederim çok aradım ve yine uydu doktorumda buldum başarılarınızın devamını beklıyorum .:confused::cool::eek::p:rolleyes:;):mad::D:eek::) +++ REPP

Neyin linkini soruyorsunuz arkadaşım,

rar.gif
arcelik_AS-520D_ci_Orjinal_yazilim.rar‎

Geri
Yukarı