9009 usb güncel kanal

kuyumcu

Moderator
taplin 9009i usb
güncel kanal listelesi
turksat sıralıdır..
Cıhaz Açık Olmalıdır..
ali editörle sorunsuz yükleme yapabilirsiniz

Attachments

Last edited:
güncelleme yap güncel kanal listesi aktif olması için fabrıka ayarlarına dön bu dediğinizi yapacaktm ama cihazı aldığım yere sordum sakın yapma herşey sıfırlanır dedi bende yapmadım motorlu çanak kulanıyorum bilgilerinize..kusura bakmayın birde çok acemiyim .

Kanal yükleme

Alieditör ile kanalları okutmayı başardım.Daha sonra silinecek kanalları sildim.Bunu uyduya yükledim ama uyduyu açtığımda kanal listesi yine aynıydı.Nerde hata yaptım allamadım.

kanal dosyasını .udf olarak cıhazdan okutacaksınız .ddf olarak kayıt edeceksiniz ve key yükleme programı ıle .ddf yükleyeceksınız ve fabrika ayarlarına doneceksınız fabrıka ayarlarına dönmeden kanallar gözükmez

Kardeş dediğin gibi okurken udf olarak geldi bende ddf olarak kaydettim.Şimdi bu ddf dosyasını aynı programla değilde key yükleme programı ile mi yükleyeceğim?Key yükleme programını nerden bulacağım.Yardımcı olursanız sevinirim

Tuna53'e teşekkürler sayenizde kanal listemi düzenledim.Uyduya yükledim.İnsanlar'a kolaylık olması sebebiyle,kanal listesi düzenleme ve yükleme işlemini resimli anlatacağım.

Şimdi ben bu upgrade programını inceledim.Bu programla daha bir çok şeyin yapılabileceğini gördüm.Özellikle arka plan resmi alma ve yükleme işlemi var.Ama resimleri nasıl m2v 'e çevirecez bunuda anlatırsanız,İnsanlar'a daha faydalı oluruz.

Tuna53'e teşekkürler sayenizde kanal listemi düzenledim.Uyduya yükledim.İnsanlar'a kolaylık olması sebebiyle,kanal listesi düzenleme ve yükleme işlemini resimli anlatacağım.

Şimdi ben bu upgrade programını inceledim.Bu programla daha bir çok şeyin yapılabileceğini gördüm.Özellikle arka plan resmi alma ve yükleme işlemi var.Ama resimleri nasıl m2v 'e çevirecez bunuda anlatırsanız,İnsanlar'a daha faydalı oluruz.

http://www.uydudoktoru.com/threads/...o-nasıl-hazırlanır-ve-yüklenir.813/#post-7277
linki inceleyiniz

Last edited by a moderator:
Back