07/11 Ekim Arası Uydu Fuarı

davulzade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
07/11 Ekim Arası Uydu Fuarı geniş bilgi için aşağıdaki linke yıklayınız

CeBIT Broadcast, Cable & Satellite eurasia

13. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

07 - 11 Ekim 2009, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi


Küresel iş bağlantıları için en büyük platform

Temsil ettiği sektörlerin Avrasya'daki en büyük iş platformu olan Broadcast, Cable & Satellite eurasia 2009 - a CeBIT Event - fuarına hoşgeldiniz. Bu yıl TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Broadcast, Cable & Satellite eurasia 2009, ellinin üzerinde ülkeden gelen katılımcı ve ziyaretçileri yüksek enerjili bir iş ortamında buluşturacak.

Kaçırılmaması gereken bu etkinlik hızla büyüyen Avrasya pazarlarına girmek ve verimli iş bağlantıları kurmak isteyen proaktif profesyoneller için benzersiz bir ortam sunuyor. Başka bir yere gitmenize gerek yok - Broadcast Cable & Satellite eurasia 2009, Avrasya pazarlarında yerinizi almak için en ideal platform.
 
Son düzenleme:

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
CeBIT Bilişim Eurasia 6 – 9 Ekim 2011

İstanbul, Türkiye

CeBIT Bilişim Eurasia 2011 Katılımcı–Ürün–Marka Arama Sistemi kullanımınıza açılmıştır.

Gelecek Bilişimle Gelecek!

Avrasya'nın bir numaralı bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı olan CeBIT Bilişim Eurasia, 2011 yılında da bilişim sektörünün buluşma noktası olmaya devam ediyor. Gelecekteki iş stratejilerinin temel bir parçası olan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının açılmasını ve sektörün büyümesini sağlıyor.
Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2011 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutacak ve şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak. Yeni konseptleriyle CeBIT Bilişim Eurasia'da bir fuardan çok daha fazlasını bulacaksınız!
 
Yukarı