rd15hvf1 circuit diagram
  1. guclusat
    [RF Rehber] RD15HVF1 ile 15W VHF/UHF Amplifikatör Yapımı ve Püf Noktaları
    Merhaba arkadaşlar, teknik arşivimize RF dünyasının en popüler bileşenlerinden biri olan RD15HVF1 amplifikatör devresini ekledik. Bu devre, özellikle 175MHz veya 520MHz bantlarında yüksek kazanç sağlamak isteyenler için idealdir. Ancak bu MOSFET ile çalışırken şu 3 kuralı asla unutmamalısınız...